Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hány hetes kismama voltál...

Hány hetes kismama voltál mikor megvettétek a babakocsit,kiságyat?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 15:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
22.
2021. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15, amikor a kiságyat, mert egy ismerősömtől vettem és már nem akarta tárolgatni. A babakocsit 20-22 hetesen.
2021. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Kb 10😂😂elmentünk megnézni milyenek vannak😂
2021. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

25 hetes kismama vagyok,ruhákon és pár db cumin kivul meg semmit se vettem.

Nem tudom mikor lenne ideális jobban bele lenulni a vásárlásba túl későn se akarom elkezdeni 🤔

Védőnő azt tanácsolta ,hogy 30.héttől kezdjük

2021. márc. 10. 16:00
 5/27 anonim ***** válasza:
Az első a babakocsi volt amit megvettünk, 20 hetes sem voltam még.
2021. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Irigykedek a kommentjeiteket olvasva.

Enis úgy vásárolnék már😊 magam ismerve tuti mindennap gyönyörködnék a kis ágyacsķája látványába🤗

2021. márc. 10. 16:02
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre engem is érdekel a válasz. Én 18 hetes vagyok, ha várhatóan jövőhéten megtudjuk a nemét már mi is vásárolnánk, csak nem tudom mikor erdemes elkezdeni. :)
2021. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Hú, kérdező, de mi a tökömért foglalkozol a védőnő véleményével, neki mi köze ahhoz, hogy mit mikor veszel...?


Mi a 18. heti genetikai után kezdtünk vásárolgatni, mikor már tuti volt a neme és mindent rendben találtak. És milyen jó, hogy nem egyszerre kellett mindent beszerezni, volt időnk bőven nézelődni, várni a jó fogásokra, szépen rendezheti a dolgokat.


Most 35 hetes vagyok, már nem bírom, ha sokat kell valahol mászkálni, fáj a derekam és bekeményedik a hasam.


Én biztos nem halogatnám tovább, bármi baj történik, nem azért lesz, mert vásárolgattál.

2021. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Én a kiságyat 32 hetesen vettem meg, 38hetes voltam, mikor össze lett szerelve, addig a garázsban volt.


Babakocsit 37.héten vettük meg.


Ruhakat úgy kaptunk, azt nem vettem, azt is a 30.hét után kaptuk.


Az egyéb dolgokat (kiskád, pelus, gyógyszertáros dolgok,takaró, pléd, stb...) a 38.héten vettem meg.


A kórházas táskát a szülés elötti napon raktam össze.


Nem voltam semmivel elkésve. Most 10 hetes vagyok, most sem tervezem elöbb. Annyi, hogy fenn vannak a padlason, majd le kell hozni, nem megvenni.

2021. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hetesen vettem meg a babakocsit. Aztán szépen sorban a többit. Abba is gondolj bele, hogy ha nagy hasad lesz és nehezen viseled akkor kínszenvedés lesz a vásárlás. Én végül jól viseltem és a hasam se lett nagy, de jó volt, hogy nem hagytam a végére.
2021. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!