Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 33+4 hetes kismama vagyok,...

33+4 hetes kismama vagyok, még nem nagyon készültünk el a baba szobájával, alig vettünk még valamit, ugye mások is voltak már így?

Figyelt kérdés
Meló miatt kicsit elúsztunk, meg pénzügyileg is mostanra jött el az idő, hogy egyáltalán elkezdjük. Kb két hét múlva még némi felújítás is lesz a lakásban..:S egyszerűen nem tudtuk gyorsabban, jobban megoldani és most félek, hogy nem leszünk kész...

#babaszoba #kelengye #késői készülődés
2013. jún. 18. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

hát... én ilyenkor már mindennel megvoltam.. csak a kis rucik mosása, vasalása volt hátra.. 37. hétre érkezett a babánk, úgyhogy szerintem húzzatok bele! A felújítást pedig, ha nagyon macera, halasszátok el, vagy hozzátok előre.. most már biztos jó nagy a pocakod, de készülj fel, hogy még sokkal nagyobb lesz, most fog nőni igazán. Nem biztos, hogy bölcs dolog 3-4 hét múlva a felújítás alatt-után takarítanod pl. És a nyugalmat már meg sem említem! :)

Kitartást, és könnyű szülést!

2013. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, tegnapig bezárólag mindennel megvagyunk, minden megvan készen áll teljesen a baba fogadására, én is féltem, hogy kicsúszunk az időből.
2013. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem túl nagy felújítás, csak néhány átalakítás, ami 1-1 napos, azokat meg kell ejtenünk sajnos...

valószínűleg kijelölünk néhány napot és akkor fogunk bevásárolni.

bízom benne, hogy nem lesz túl késő, de sajnos nem tudtunk hamarabb belekezdeni, mert pénzre vártunk..:S

mindenesetre irigylem az összes kismamát, akinek már csak várnia kell a babát:)

2013. jún. 18. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne félj! Én 37. héten szültem és nem voltunk kész, mert én elhúztam az időt, gondoltam, ráér még. Még a kórházi táskám sem volt rendesen összerakva, csak a fejemben :) Aztán hirtelen jött a bumm, de megoldottuk, én a kórházból mondtam, mi kell, férjem, család intézte :) Miután megszületik a pici, rá pár napra már úgyis lesznek dolgok, amiket gondoltok, hogy jó lenne még, miután mi hazajöttünk a kórházból, férjem első útja a Tesco-ba vezetett pelenkáért, kisebb body-kért, másik mellszívóért, stb.

Úgyhogy ne aggódj, próbáljátok meg humorral felfogni a csúszást!

2013. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, egyébként ez nálunk is így volt! :) mindent megvettünk előre, amit kellett a "protokoll" szerint, de a páromnak volt még egy-két plusz útja bevásárolni, mert hopp még ez is kéne, az is.. stb. :)

1-es voltam.

2013. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na most megnyugtattatok, köszönöm!:)
2013. jún. 19. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!