Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Klups radek pelenkázó komódról...

Klups radek pelenkázó komódról mi a véleményetek? Milyen minőségű, elégedettek vagytok vele? A klups radek bis white típuson gondolkodunk.

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Radek III van, én elégedett vagyok vele, elég stramm darab, a magassága is pont jó és bírja a strapát. A kisfiam ruháit simán elnyeli. Az ágy már egy fokkal kevésbé strapabíró, de a komódot tudom ajánlani.
2021. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, igen agyból ikeasat néztünk inkább. Még annyit meg tudsz mondani nekem miből van? Van ahol fenyőt irnak ezekre van ahol bútor lapot? Van ahol vegyesen.
2021. máj. 4. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a főbb rèszei fából vannak. Mondjuk a hátulja farostlemez és a fiókok alja is, azt láttam. Szerencsére ennek ellenére jól bírja a terhelést, pedig eléggé tömve van és egy alkalommal még a fiacskám is megpróbált belemászni, már fél lábbal benne volt, amikor észrevettem.
2021. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2021. máj. 4. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!