Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A pelenkazo lapra kulon kell...

A pelenkazo lapra kulon kell tenni valamit hogy ne legyen hideg a babanak?

Figyelt kérdés

Meg terhes vagyok

En ugytudom kell ra legalabb egy textilpelus mert hideg..

Van olyan anyuka aki azt mondta ne rakjak ra mert nemkell meg akkor minek azok a szep mintak rajta ha ugyse latszik:..

Hat engem a mintak nem erdekelnek az annal inkabb h a babam ne fazzon majd meg.

Egyebkent van pelenkazo alatetem is (eldobhato) ezt vagy textilpelust hasznaltok ala ha egyaltalan hasznaltok? Koszi


2021. jún. 12. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Van eldobható pelenka alátét. Ha a produktum kifolyik nem kell a mosással vessződni.
2021. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

Ez már paramamiság. Hogy fázna már meg ettől? Egyébként is gyorsan melegszik.

Tehetsz rá egyébként bármit. Az eldobható alátét környezetszennyező. A textil oké.

De mindkettő felesleges. Pont az a jó a lapban, hogy baleset esetén egy mozdulattal letörölhető, higiénikus.

2021. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Megfázik... haha

Nem kell rá semmi, de rakhatsz rá nyilván.

2021. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Egy ideig tettem rá textil pelust, de rájöttem full felesleges, sőt extra macera igazgatni.
2021. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor majd a baba elkezd forgolódni, kezdik érdekelni a dolgok... Nézd vissza ezt a kérdést, és mosolyogj egy jót 😊 Persze, ha úgy látod, hogy zavarja, hogy hűvösebb a felülete, nyugodtan tegyél alá valamit, de én kétszer próbálkoztam meg vele, de mindkétszer maga alá gyűrte, próbálta kirángatni maga alól, a szájába venni, stb...
2021. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Hát aki azt mondja nem kell, feküdjön ő rá csupasz háttal. Meg nem fázik de nem lehet kellemes, én textil pelust rakok rá.
2021. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

6, bármikor ráfeküdnék, ha ráférnék ;)

Egyébként meg még csak nem is meztelenül kerül rá a gyerek, hanem ruhában. Alulról kibontod, lába fel, pelus ki, pelus be, hozzá se ér az esetek többségében. De ha igen, se panaszkodott soha egyik gyerekem sem.

2021. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ruhástul szokás a gyereket pelenkázni, nem baj, hogy érintésre ruha nélkül hideg a felülete. Ha valami okból a csupasz gyereket fektetnéd oda, akkor tényleg tennék rá egy textilpelenkát, mert szerintem kellemetlen lenne neki a hideg érintés. De ennyitől azért nem fázna meg, csak kellemetlen érzésnek se érdemes fölöslegesen kitenni.
2021. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Tudni szerettem volna elso babam! Nemkell mingyart megkovezni meg flegmazni itt egyeseknek

Azert vannak olyan alkalmat amikor pl nyakik fossa magat es olyankor nyilvan atoltozteti az ember....

2021. jún. 12. 18:36
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Elején rakosgattam alá a textilpelust de pár hét után elhagytam. Most 7,5 hónapos, folyton meg akar fordulni a pelenkázón, kb 2 másodpercig maradna a helyén a texilpelenka.
2021. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!