Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen gyerekágyat ajánlanátok...

Milyen gyerekágyat ajánlanátok teherbírást, méretet, anyagminőséget figyelembe véve?

Figyelt kérdés
A fiam most nem sokára 3 éves lesz és nem sokára megszületik a másik kisfiú is. Most szeretnénk neki venni ágyikót, de már elakadtam a sok választék között. Amiben majdnem biztos vagyok, hogy faágyat szeretnék, de nem tudom hogy milyet. Mennyire fontos a teherbírása, azaz más szülők olvasnak a gyerekükkel az ágyukban, mert ha csak max. 80kg-ig terhelhető, akkor nem biztos hogy sokáig használható. Én gondoltam arra, hogy 180 centi hosszút is lehetne, de az meg lehet sok lenne, mert jön a kistestvér és majd két nagy ágy később nem biztos hogy elférne a szobában. Valahol viszont írták, hogy 160 centi kicsinyek bizonyult. Szeretném azért, hogy legyen ágyneműtartó is. Milyen leesésgátló kellene? Van ahol szélesebb, van ahol szinte nincs is. Az alomszuszek és a csingiling oldalakon vannak jók, igaz drágák. Szóval kissé tanácstalan vagyok.

2021. júl. 27. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Dany márka vált be olyan 2 és 5 éves kor között (utána már felnőtt ágyat kapott, lévén legmagasabb az oviban). Elbírt többünket is, ugrálást is. Szerintem tömör fa bútort használtan is kinézhetsz, ha dúl benned a kreativitás, át is pingálhatod.
2021. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tömör fa ágyat nézz mindenképp, mi kaptunk ilyen furnér sz@rt, csoda, h még nem vágtam ki a francba.

A 160cm elég, a szélessége meg attól függ, kell-e még altatni, akarsz-e mellé feküdni esténként?

2021. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ikea Busunge meghksszabbítható ágyakat vettünk nekik.

Bár neked kell ágyneműtartó, nos ennek nincs.

2021. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ikea Busunge van a 3 éves kislányunknak is, ágyneműtartó nincs benne ugyan de nagyon bevált.
2021. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az ágyneműket a gyerek ruhái mellett tároljátok?
2021. júl. 27. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy külön fiók a Hemnes komódjában amiben csak az ágyneműi, hálózsákjai, törölközői vannak.
2021. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!