Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Házikó gyerekágyakról vélemény...

Házikó gyerekágyakról vélemények, tapasztalatotok, ajánlanátok vagy sem, linket mellékeltem?

Figyelt kérdés

A fiam elmúlt 2,5 éves. Külön szobában alszik már egy ideje, kiságyban, de a rácsok részben már eddig is le voltak véve róla. Most úton van a testvére és szeretnénk neki egy új ágyat. Véletlenül rábukkantam a házikó ágyakra és azt kell hogy mondjam nagyon tetszenek.


Kettő is tetszik:


1

[link]


2.

[link]


2021. júl. 28. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszett, nem vettem, mert féltem, hogy felmászik rá.

Ugyanerről az oldalról vettünk végül ágyat, fehéret mese mintával 2 évvel ezelőtt. Most dobtam ki, mert szétment teljesen.


Bocs, ha lehangollak, de sem a házikóágyat, sem a céget nem javaslom.

2021. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Annyira unalmas már, tiszta fantáziátlan, a gyereknek meg nem hiszem, hogy sok pluszt adna, sőt.
2021. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi is házikó ágyat szeretnénk - ha egyedi , ha nem -

Még nem vettünk de interneten találtam egy szakembert aki ilyen ágyakat készít.

[link]


Még nem kerestük fel, csak az oldalt találtam meg. :)

2021. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tömörebb fából készültet érdemes, amiben nincs laminált rész.
2021. júl. 28. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Én nem vettem ilyet. Mi is néztük, de kb semmi hasznát nem látom.


Inkább vettünk emeletes ágyat, kastélyhoz hasonló csúzdával, alul bunkerré alakítható. A leesés gátló vár torony mintás.

2021. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem a hasznát néztem (ami csak az alvás), hanem feldobja a házat is, főleg hogy 3,5 méter a belmagasság. Nekem is tetszik az emeletes ágy, de még kicsi hozzá. Ha majd nagyobb lesz a kistestvér.
2021. júl. 28. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is dögunalom már ez a házikó ágy és ráadásul a legtöbb ami kapható tök igénytelen, ilyen 100 ezer Ft körüli összegért mert a sok divatmajom megveszi mert úú instán is láttam és montessoriiii 😍 Lehet igényes, minimalista ágyat venni a házikón kívül is, de ha már valaki ehhez ragaszkodik akkor csináltatnék, asztalos fél óra alatt levágja és összekalapálja azt az 5 db lécet, de akár egy ügyes apuka is meg tudja ugorni ezt a feladványt egy délután alatt.
2021. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
A férjem asztalos és azt mondta nekem anno erre az ágyra, hogy nem alazza meg magát ezzel. 🙈 Végül mi is egy másikat választottunk, ami szintén egy kalap szar. Most keressük ujra az igazit de tuti nem házikó ágy lesz.
2021. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tök "jót aludtam benne "pár hónapig. Mert a fiam nem volt hajlandó és addig tökéletesen beszokott az én helyemre. Gyorsan másik gazdára lelt.
2021. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!