Hagyományos vagy fonott rácsvédő jobb az újszülött kiságyába?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Az a legjobb ha nincs rácsvédő.
2021. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A fonott racsvedo csak divat lett és jó lehúzás a szülőknek anyagilag egy teljesen felesleges dologért. Elsővel értek egyet.
2021. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém is csak beletekerte magát,bármennyire is kötöttem erősre,féltem,hogy megfullad. Levettem hamar,azután nem volt.
2021. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen felesleges és veszélyes.

Fokozza a bolcsohalal kockázatát.


[link]

2021. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk hagyományos volt mindkét gyereknél, de pár hónapnál tovább egyiknél sem használtuk, mert alá másztak mindig. Talán a fonott ebből a szempontból jobb lett volna, de nagyon drága, és féltem, hogy csak pénzkidobás lett volna.
2021. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5, rosszabb lett volna. A fonott vastagabb, nagyobb a fulladás esélye, konkrétan beszorulhat a fonatba, mert nem varrják végig.
2021. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Én varrtam egy jó hosszú “párna kukacot”, értsd: körülbelül egy 10 centi átmérőjű huzatot, amit kitöltöttem párna töltettel. Fillérekbe került így.

2 felhasználási módja van: vagy körbe rakod a rács mentén vagy ki-be váltakozva keresztül húzható a rácsok között. Ha akarná, se tudná megfullasztani magát vele, mert nem vastag, nem takarja el az arcát ha magára húzná, mert vékony és hengeres, nem tudja bele fúrni magát.

Mielőtt megvarrtam, nem volt semmi a rácsnál és éjjelente folyton beverte a fejét, ahogy helyezkedett (4-5 hónapos kor körül). Úgyhogy kellett valami megoldás.

2021. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!