Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A babafészekben hason kell...

A babafészekben hason kell altatni? Éjjelre kell a babára a hálózsák a fészekbe? Téli baba lesz.

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Csecsemõ mindig hanyat fekve alszik különben megfulladhat.
2021. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
3 hónapos koráig oldalt illetve háton altattam. Aki hason altat az a háton altatást tartja veszélyesnek, aki háton altat az a hason altatást. Mindkettőnek van veszélye. Én babafészekben biztosan nem tenném hasra. Nem is altatnám abban éjszaka. Nálunk rendesen kiságyban aludt. Semmi nem volt benne. Se fonott rácsvédő (csak sima) se játék, se rongyi...semmi. Elkerültem minden veszélyforrást ami fulladáshoz vezethet. Egyébként igen, bele lehet tenni hálózsákba.
2021. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Nem altatnám éjszaka babafészekben, pláne nem hason.

Kislányomat kókusz pólyában altattam éjszaka, az volt egyben a 'takarója' is. Azt úgy alakították ki, hogy a fejénél ne legyen semmi, ami fulladást okozhatna.

Nálunk azért volt jó ez a megoldás, mert a kiságyban nem találta a helyét, és a (reflex) mozgásaival folyton felébresztette magát. A kókusz pólyában meg átaludta az éjszakát pár napos korától.

Amikor kinőtte, akkor babazsákra váltottunk, amikor azt is, onnantól hálózsákra.

2021. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Az első hónapban fészekben aludt hanyatt vagy oldalt, utána hason mert hasfájós volt, máshogy nem is tudott volna... A fészket kb 3hónapos koráig használtuk utána csak simán takaróval betakartam
2021. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiam újszülött kora óta hason szeret aludni, ezért nem altattam soha babafészekben. Volt, hogy napközben elaludt benne, de hamar felébredt és át kellett tennem a kiságyba hasra. A lányom meg csak hanyatt szeretett aludni, de neki még nem volt babafészke. Lehet hálózsákba tenni, de nem szükséges.
2021. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!