Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leesésgátlós ágyban hálózsákba...

Leesésgátlós ágyban hálózsákban altatni 2 év körüli gyereket?

Figyelt kérdés

Mennyire "veszélyes"? Úgy értem, hogy ebből már fel tud kelni, lemászni, félő, hogy a zsákkal elesik, leesik, beakad, akármi. Születése óta zsákban alszik a kiságyban, amúgy nagyon szereti, és nem is tudom takaróval altatni, mert sokat forgolódik, vándorol álmában. Ez már újszülöttként is így volt.

Ágycsere után kicsit tanácstalan vagyok, merjem-e ráadni még a zsákot. Ha meg nem, miben altassam?



2021. ápr. 21. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is 2 éves a kisfiam. Ha fázik, betakarózik.

Előbb utóbb el kell hagyni a zsákot, lehet itt az ideje.

2021. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy barátoméknál láttam, hogy így altatták a gyereket: ujjatlan body, hosszú ujjas body vagy pizsamafelső, vékony hosszú nadrág vagy pizsamanadrág, esetleg zokni, kezeslábas. pont ezért altatták így, mert a takaró mindig lekerült, télen ha fával fűtöttek, reggelre jóval hűvösebb volt.
2021. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik tipegő hálózsák.
2021. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipego hálózsák esetleg?
2021. ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a tipegő hálózsák ekkora gyereknek való. Én már egy évesen sem tudtam zsákba rakni a lányomat, mert egy örökmozgó, utálta, hogy korlátozva van.
2021. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a gyerektől függ. Van, akit nem lehet már beletenni. Az én fiam szerette. Ha felébredt, nem indult el, csak szólt, ha kellett neki valami és akkor átmentem hozzá. Szóval nem esett le. 2 éves korától leesésgátlós ágyban aludt zsákban.

Ha a te gyereked lemászik, akkor nem feltétlenül jó a zsák. Próbáld ki, aztán meglátod.

2021. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!