Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Megrágott kiságy eladása?

Megrágott kiságy eladása?

Figyelt kérdés

Ti megvennétek olyan kiságyat, aminek az egyik oldalát megrágcsálta a baba? Vagy adtatok el ilyet?

Nem volt egy drága darab, asszem max 15ezerért vettem, ha nem venné meg senki, megy a családsegítőknek, csak érdekelne, hogy valaki venne egyáltalán ilyen kiságyat?


2021. okt. 4. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem lenne pofám ilyenért pénzt kérni, elajándékoznám valami rászorulónak
2021. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Én megpróbálnám helyrehozni, ha nem menthetetlen.

Lereszeled, fatapasz, es lehet kapni Praktikerben mindenféle színben, fajtában bútorszegély szalagot.

Ha mindez nem lehetséges, tényleg ne kérj érte pénzt, ajándékozd el.

2021. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem kérnék érte pénzt, de állítólag mi családilag vagyunk lúzerek és ezért vagyunk csórók :-)


Nem mindegy, hogy mennyire sérült és mi az alap értéke. Ha egy kombi kiságyról lenne szó, amin van két kis rágásnyom, az eladható, de egy egyszerű fa kiságy, amit jól megdolgozott egy hód génekkel megáldott gyerkőc, már nem biztos. De lehet egy-két harapásnyom ott is beleférne. Ezt te látod, hogy mennyire sérült.

2021. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Odaadnám rászorulóknak inkább.

Jó lehet, amit a 2-es ír, de én nem költenék rá.

2021. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Persze, a pénz az pénz.
2021. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy gáz vagyok, de én megvettem. 🤷‍♀️ Néhány fognyomot leszámítva hibátlan az ágy, reális áron volt, letakarítottam, és ennyi.

Megvehettem volna az újat is, de minek? 1-2 évig használjuk, utána úgyis le lesz cserélve. Matracból újat vettem bele, azt nem vennék használtan.

2021. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy drága kiságyról lenne szó akkor azt mondom beleférhet eladni nagyon jutányos áron, esetleg megpróbálnám javítani, de egy 15 ezres legalja kiságyat megrágva feltöltenék ingyen valami Fb csoportba, hogy vigye el akinek esetleg szüksége van rá.
2021. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Én is megvettem, bennem fel sem merült, hogy ez gáz.
2021. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Azt, hogy ki kit vesz meg és milyen az igényszintje az más kérdés, nekem ilyet nem lenne pofám eladni, venni sem vennék meg ilyet pedig amúgy szoktunk venni használtcikket.
2021. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem hírdesd meg nyugodtan, mondjuk 4000-ért. Nem kell rászorulónak lenni ahhoz, hogy ilyesmit vegyen az ember, nincs ezzel gond. Nyilván leírod, hogy ilyen, csinálsz fotót és kész.
2021. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!