Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a véleményetek a használt...

Mi a véleményetek a használt rácsoságy vételéről?

Figyelt kérdés
És egy rácsos ágy meddig jó a babáknak,mikortól kell kiságy nekik?

2021. aug. 30. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mi használtan kaptuk hugomtol. Ok is használtan kaptak,szoval fiam a 3. gyerek,aki használja. Semmi baja a kisagynak :) masfel eves elmult,de meg nagyon jókat alszik benne :)
2021. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Addig jó nekik, amíg meg nem próbálnak kimászni, és fejre nem esnek. Ezt mondjuk meg lehet előzni azzal, hogy kivesztek egy-két rácsot, akkor kifér a gyerek a résen. Így eltolódik az ágy használhatósági ideje addig, amíg már nem fér bele a gyerek.

De alapvetően ha már nem félsz attól, hogy leesik a gyerek az ágyról, akkor vehetsz neki normális kiságyat. Neked is kényelmesebb (pl. le tudsz ülni az égy szélére), meg ő is nagy gyereknek érzi magát tőle.

2021. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Használtan vettük.

Fiunk első naptól 1 éves koráig aludt benne. Utána feltettük a padlásra, most raktuk össze a huginak, aki heteken belül érkezik.

2021. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Mi olcsón vettünk újat. 10 ezer volt a kikából a fenyő kiságy, két gyereket röhögve kiszolgált, összesen 5 évet használtuk. Szerintem jó vétel volt, nem vettem volna drágábbat.
2021. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Használtan kaptunk olyan átalakíthatós ágyat, amit később tudunk használni rácsok nélkül is, 140 cm hosszú így reméljük elég sokáig jó lesz neki. Annyit csináltunk vele, hogy lecsiszoltuk (mar pattogott le róla az eredeti) és festettük olyan színre ami illik a szobához, 1 hét alatt kész lett mindennel és töredéke annak ha egyedi ágyat csináltattunk volna neki.
2021. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Használtan vettük, kb másfél éves koráig használtuk. Nem sokkal utána jött a kistesó, most ő használja.
2021. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Az első gyereknek új kombi kiságyat vettem. Kidobott pénz volt.

Alig aludt benne. Árában eltudtam adni szerencsére.

1 évesen kihajtható kanapén aludtunk (a szivacs kerül a földre)

2 éves volt mikor költöztünk akkor már nagy francia ágyat kapott.

Most 1,5 éves ikreimnek használt ágyakat vettem. Még mindig abvan alszanak. Nappal is csak kiságyban tudnak rendesen aludni. Szóval ők még egy darabig biztos h abvan fognak aludni. Utána ők is kapnak 1-1 francia ágyat.

2021. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Az elsőnek újat vettünk a második és a harmadik azt örökölte. Semmi baja még így 3 gyerek után sem. Persze kell bele mindig új matrac de ennyi. Mi kb 2-3 éves kor körül vettünk gyerekágyat nekik.
2021. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Új 120x60 ágyat vettünk, a második gyerek pedig ezt örökölte. Nem gáz a használt ágy szerintem, de matracot biztosan vennék újat, még így is veszünk újat, hogy a saját gyerekünktől örökli a kicsi.

Az első perctől egészen 2,5 éves koráig aludt a nagy benne egyébként, 1,5 évesen kivettük elől a 2 kivehető rácsot, és 2 évesen az egész oldalsó rácssort, így egy oldalról teljesen nyitott lett.

2021. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Jó dolognak tartom. Hiszen csak 1-2 évig használja valaki, nagyon nem amortizálódik.

Én is használt ágyat vettem. Az első tulaj 2 évig használta, de meg se látszik rajta. Tökéletes állapotban van. Matracot nem vennék használtan, mert ki tudja, milyen "áldást" kapott, de egy ággyal semmi komoly gond nem lehet.

2021. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!