Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Álomvirág légzésfigyelőt hol...

Álomvirág légzésfigyelőt hol tudok venni újonnan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Álomvirág légzésfigyelőt szeretnék venni, de sehol nem tálalok információt a neten, hogy hol tudnék újonnan venni boltba venni.


Használtat nem akarok.


Babycare, babysense stb nem érdekel.


Előre is köszönöm a segítséget 🤗


2021. okt. 10. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehol

Nem gyártják már


2 éve kerestem én is

2021. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért pont ilyet szeretnél? Csak kérdezem :)
2021. okt. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék mert első gyereknél is ezt a márkát használtuk, akkor úgy kaptuk kölcsön de azóta eladták.


Nagyon meg voltunk vele elégedve mert ha le is mászott róla akkor sem jelzett be feleslegesen mert ugyan úgy érzékelte.

Többiről meg innen onnan hallottam hogy ha nem pontosan fekszik a lapokon akkor már jelez, ha csak egyik lap érzékeli a másik nem, már akkor is jelez.


Nekem nincs szükségem felesleges ilyesztegetésekre :)

2021. okt. 11. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Köszi, így már értem :) Írtad, hogy a többi fajta nem érdekel, de mivel azt írták, hogy nem kapható az Álomvirág, mégis ajánlom a Baby Controlt, két lapos van nekünk (jó nagy lapok), a lányom egy nagy vándorló, de ha a sarokban fekszik is jól érzékel, mi is az itteni pozitív ajánlások után vettük meg.
2021. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!