Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Meddig használtatok pelenkázó...

Meddig használtatok pelenkázó komódot? Illetve mekkorát?

Figyelt kérdés
2021. dec. 25. 17:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök spec. Esetek vagyunk..

3,5 èves a lányom és napi használatban van a fürdőben.

Nekem könnyebb ott törölni, segíteni öltözni, és hajatszárítani neki, vagy megfésülni.


Spec. eset, mert van kiszesó is, ő 2 éves.. vele is így vagyunk..



Nekem ágyon/ földön mindig kényelmetlen volt..

A helyünk pedig megvan rá bőven.

2021. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mekkora:

Saját gyàrtás, mert egy meglévő szélességet akarunk kitölteni.

Az átlag pelenkázófeltét+10 cm egyik oldalt, másik oldalt pedig kb 30 cm, itt van egy doboz a pelenkáknak, felette polc a gyerekpiperèkbek.


Alatta kinyitható, befér a kiskád, és a pelenka, amióta a kàd nem kell, azóta ott van a wc papír és sok más dolog is..

2021. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálunk egy meglévő fiókos (egyébként biedermeier:)) komód teteje volt e célra. Most lemértem: 60x120 és 90 cm magas. De olyan 9 hós koruktól inkább már "röptében" pelenkáztam őket, amíg valamit pakolgattak a könyvespolcnál állva. Persze ha nagyon durva volt a végtermék, azért még mentek a komódra feküdni (vagy a csap alá :D). De kb. egy évesen meg már simán játszótéren is kellett tudni pelenkát cserélni, szóval beletanultam addigra én is (meg a gyerek is) komód nélkül intézni.
2021. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az én lányom 20 hónapos és mindig azon pelenkazom. Volt neki is egy időszak amikor küzdött a pelenkázás ellen a komódon, de elmúlt.

Nyaraláskor francia ágyon pelenkaztam, a derekam leszakadt, ha a földön próbálom ott elszalad, jobb esetben már tisztán, de még pelus nélkül 🙈🙈

2021. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Akkor szerinntetek az 50x70 centis pelenkazo eleg lesz meg 1 eves kora utan is?
2021. dec. 26. 10:26
 16/18 A kérdező kommentje:
Vagy legyen inkabb nagyobb?
2021. dec. 26. 10:27
 17/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elég. Ahogy nő a gyerek, már nem rakod rá "egészben". Akkor se raknád, ha kétszer ekkorát vennél, mert nem férnél hozzá a lábaitól a fenekéhez ha már akkora. Átlag gyerek egyébként 73-75 cm 1 évesen.
2021. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, elég az 50x70. Egy idő után majd jól lelóg a lába, de nem gond. Mi se komódon, hanem íróasztal szélén használtuk a merev pelenkázó feltétet. Most már ritkábban kell a csere, így ágyon csinálom.
2021. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!