Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig használtatok pelenkázót...

Meddig használtatok pelenkázótáskát, illetve meddig vittetek váltás ruhát a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

1 éves volt tavasszal a fiam, azóta nem igazán babakocsizunk, mert szinte mindenhová biciklivel járunk.

A válltáskám jó nagy, abban van pelenka, törlőkendő, de váltás ruhát, mivel jó idő volt nem vittem magammal, csak akkor vittem a pelenkázótáskát, ha valakihez, vagy hosszabb programra mentünk.

Ti meddig hordtatok magatokkal váltás ruhát a hétköznapokon?


2016. szept. 1. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak elugrottunk vhová nem vittünk, mi a legtöbb helyre kocsival megyünk, mert vidéken lakunk, itt minden messze van. A kocsiban még mindig van egy váltás ruha a gyerekeknek, pedig 5,8 évesek. de sokszor jól jön.
2016. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen sokáig leszünk távol, ill. mi várható az út alatt, de egy váltás póló még a 3,5 évesemnek is jól jön sokszor (előszeretettel issza le magát pl.).
2016. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én két "kisebb"gyerekem(van egy nagyobb,24 éves is) 8(fiú),illetve 4(lány) éves.A mai napig viszek váltás ruhát(alsógatya/bugyi,zokni,póló,kisruha,nadrág/leggings stb.az időjárástól függően),ha hosszabb programra megyünk-ami elég gyakori-lévén bp.-iek vagyunk.Hosszabb program:múzeum,állatkert,hajókázás,játszóház,kirándulás a közeli hegyekben,kirándulóhelyeken,stb.Pelenkázótáskát már nem viszek(kb. másfél éve),de nagy a táskám,simán belefér minden.Ami mindig van nálam:Pampers törlő kendő,Aldis nedves toalett törlő,antibakteriális törlő kendő,wc deszka takaró papír....
2016. szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok:mi is a kocsiban "élünk",ott még további tartalékok vannak:rágcsi,víz,takaró,szükséges gyógyszerek-Nurofen,Nurofen baby,Cataflam csepp,köhögéscsillapító-és még 2 üveg víz is.
2016. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem volt pelenkázó táskánk, egy sima oldaltáskát használtam.

váltás ruhát bő 3 éves koráig hordtam magammal (2,5 évesen került le róla a pelus, de még előfordult, hogy későn vette észre, hogy pisilni kell, és levetkőzni teljesen már nem tudott)

2016. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A lènyeg a kèrdèsben, hogy bezsúfoljam-e a saját táskámba a váltóruhát is, mert egy plusz pelenkázóssal, vagy akármilyennel, plusz a gyerekkel, ès az esetleges szatyrokkal a biciklin nem igazán fèrek.

De akkor èrdemes.

2016. szept. 2. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, zsúfold. jó nagy táska, vagy főként hátizsák praktikus tud lenni. én 1,5-2 éve gyerek mellett szoktam vissza a hátizsákra.
2016. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!