Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szoktatok ágyon/kanapén...

Szoktatok ágyon/kanapén pelenkázni, vagy csak a pelenkázón?

Figyelt kérdés
Nálunk a párom ragaszkodik hozzá, hogy mindig a pelenkázón csináljuk, mert mi van, ha pont kicsomagolva kakil/pisil a gyerek.

2022. jan. 11. 09:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Én csak a pelenkázón szoktam mert nekem úgy kényelmes. Nem kell hajlongani össze-vissza.

Rokonoknál ahol nincs pelenkázó, ott földön, egy pléden. Van összehajtható alátétem ill. eldobhatós is.

Saját kanapénkat, se másét nem akarom összekenni pisivel vagy kakival.

2022. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha van akkor a pelenkázón, mert kényelmesebb. Ha nincs, akkor van vízhatlan alátétem, amit leterítek, onnantól mindegy, hova. Kanapé, asztal, hempergő stb.
2022. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
Miért kell görnyedni? :D Én leülök az ágyra mikor az ágyon pelenkázok.
2022. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
25%
Csak pelenkázón. Az való arra, nem összevissza itt ott. Kiszamithato rendszer van és ő ezt ismeri. Tudja mikor mi van, ezért nincs is hiszti, elmaszkalas, akrobatika
2022. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%
13. Gyerek fölé hajolsz nem (görnyedsz) Vagy te karót nyelve pelenkázol?
2022. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem, de sose görnyedtem, mint amit itt írnak. Kicsit felé hajlás nem fáj.
2022. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%
Amint mászni kezdtek a gyerekek, ott pelenkáztam őket, ahol épp el tudtam kapni :D A pelenkázót ezen a ponton én veszélyesnek is éreztem náluk, mert persze semmi kedvük nem volt nyugton feküdni, az adok valami a kezébe is csak ideig-óráig működött, annyira küzdöttek néha, hogy komolyan attól féltem, leesnek, amíg a popsitörlővel bénázok fél kézzel.
2022. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
Mivel a lányom mar két éves,a pelenkázó meg sincs.Ahhoz ő már nagy.Amugy is utáltam,mert egy hirtelen forgás és lenn is van a gyerek.
2022. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
44%

Csak pelenkázó, mivel az örökmozgó 10 hónapos csak ott hagyja. Ha feltesszük oda tudja, hogy valami lesz (pelus, ruha csere, stb) de amint megpróbálom hanyatt fektetni a földön vagy kanapén másnak le kell fogni, mert menne el. Nem érti mit akarok, miért nem mehet a dolgára.

Ha máshol vagyunk, a peluscsere 2 emberes munka sajnos.

2022. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Pelenkázon általában 6 hónapos.

De előfordul ágyba szönyegen is.

Nem kombinálom túl épp ahogy kijőn.

2022. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!