Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Gond, ha nem kókuszmatracot...

Gond, ha nem kókuszmatracot fogunk használni?

Figyelt kérdés

Egyre inkább hajlok afelé, hogy nem kókuszmatracot vásárolok a születendő babám kiságyába, mert túlságosan keménynek találom, és bár tudom, hogy kemény matrac kell egy bébinek, de az mintha már túl kemény lenne.

Kinéztem neki egy habszivacs matracot, ami szintén kemény fajta, nem a süppedős puha, tehát jól tartja a gerincét, fejét.

Vélemények is csak jók vannak róla.

A védőnő szerint csak kizárólag a kókuszmatrac a jó,mert abba nem fullad bele a baba.

De ez most valóban így van? Veszélyeztetem, ha egy kemény szivacs matracot veszek neki, és nem kókuszmatracot?

Mert ha igen, akkor megveszem inkább a kókuszt, csak alapból inkább másban gondolkoztam.


2022. márc. 21. 09:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha javasolhatom, vegyetek babafészket.

A kiságy nagyon nagy egy babának, nem érzik jól magukat benne.

Egy, csecsemőnek még a fészek is nagy :D hát még a kiságy :D

Nekünk babaöböl van elsőre és abba a babafészek.

Így tárgytalan a kókuszmatrac is, mert mire kinövi a fészket, már nem fog megfulladni a szivacsos matractól sem

2022. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nekünk már megvan a kiságy, épp ma szállították ki, abba pedig mindenképp fog kelleni matrac.

Babafészket nem terveztem előre vásárolni, úgy voltam vele, hogy majd meglátjuk mennyire nyűgös bébi, és ja esetleg az, akkor megpróbáljuk azt is, de alapból még nem látom értelmét.

2022. márc. 21. 11:04
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem lenne szívem berakni egy hatalmas ágyba, de te tudod :)
2022. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem soha nem volt egyik gyereknél se babafészek. Sose hiányzott...
2022. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
jaj 11-13-as... gyere már le az érzelmi zsarolásról :D senki nem kérdezte, hogy neked mihez lenne vagy nem lenne szíved.
2022. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%
Kerdezo, a kokuszmatrac balkani hulladek, igen keves orszagban kaphato. Nyugodtan felejtsd el.
2022. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13%
16-os - egész Nyugat-Európában kb csak ezt használnak :D de oké :D
2022. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%
A francot használják ezt...
2022. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17es, ha Svájcból hozol nekem(ahol egész Európában Európában legegeszsegesebbek az emberek) a tízszeresét fizetem ki neked frankban 😂😂😂😂
2022. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%
17-es, dehogy hasznaljak, mellesleg epphogy Nyugat Europaban elek, nem, nem lehet kapni kokuszmatracot. Olvass utana, ez egy ipari hulladek.
2022. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!