Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen kiságyat vegyünk a...

Milyen kiságyat vegyünk a nagymamához?

Figyelt kérdés

Első baba lesz, itthonra egy kombi kiságyat vettünk használtan, mert fogalmam sincs hogy fogja-e használni, ee ez a terv.

Anyósomékhoz eddig havonta 1x mentünk, 1,5 órányira laknak tőlünk és olyankor ott alszunk párom volt szobájába. Ha megszületik a pici, fogalmam sincs hogy lesz ezután, milyen sűrűn tudunk menni stb. De vmilyen ágyra szükség lesz a babának is.

Szerintetek milyet szerezzünk be?


2022. szept. 20. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

szobájábaN.


teljesen mindegy, egy használt utazóágy elég lesz. ha otthon köztetek alszik, miért gondolod, hogy máshol nem így lesz?

2022. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Én utazóágyat vennék. Azt máshol is tudjátok majd használni. Pl nyaralás alkalmával.
2022. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Utazoágy. Bárhol lehet használni , kicsi könnyű :) mi vettünk bele egy jobb matracot és teljesen jó :)
2022. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

Ha elég nagy az ágy, semmilyet.

Mi vettünk utazóágyat, egyszer nem aludt meg benne a gyerek, ellenben jó sok helyet foglal összecsukva is.

2022. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem várjatok a vásárlással, amíg megszületik, és kiderül, hogy alszik-e külön tőletek, meg egyáltalán tudtok-e menni anyósodékhoz. Szerintem 2-3 hónapig eszetekbe nem jut majd odamenni.
2022. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

“ ha otthon köztetek alszik, miért gondolod, hogy máshol nem így lesz?”


Na ezt mégis miből következtetted ki?

2022. szept. 20. 20:59
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is utazó ágyat ajánlok.
2022. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

3 hónapig ne mennenek a mamahoz?? Jó családod lehet..

Mi 3 hetesen mentünk vele, ennyit is csak azert mert dec közepén született, rosszak voltak az útviszonyok.


Kiságy használtan van pelenkazos 5 ezért is, én ilyet vagy utazót vennék mamahoz.

2022. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

6. “ mert fogalmam sincs hogy fogja-e használni”


gondolom nem a földön, a babakocsiban, hintában fog aludni…

2022. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
#8, egy átlag nőnek azért esze ágában sincs hurcibálni az újszülöttjét. Újdonsült nagyszülőknek is ugyanannyi az út, csak náluk nem ül egy pár hetes csecsemő az autóban, akinek még egy kisebb baleset is végzetes lehet. Röviden. Nem kellenek ehhez rossz családi viszonyok, csak egy kis józan ész.
2022. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!