Gyerekkanapé kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányomnak 6 éves, nagyon tetszenek a gyerekkanapek, így arra gondoltam karácsonyra megkapja. [link] erről lenne szó. Esetleg ha valakinek van tapasztalata tudna írni róla? Köszönöm:)
2022. dec. 1. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Az attól függ h mire szeretnétek.

Csinos, aranyos, de nem túl hadznos.

Ha viszont tényleg csak azért kell, mert van még hely, és mégse az ágyon ülve tvzzen, olvasson, meg feldobja a szobát akkor ok.

Alvásra nem túl ideális (az összetétel szétcsúszik és mindig rossz helyen van)

2022. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk bing-es van.

Oda meg vissza volt érte. Kb addig, míg meg nem vettük.


Aludni kicsi, rá nem ül játszani.

Nekünk pénzkidobás volt, most meg helyfoglaló. De el nem adhatom, mert ha csak megemítem ordít, hogy de az kell neki.

2022. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

6 évesnek biztos nem venném már meg.

A nagyobb lányom a születésekor kapott ilyet, csak fotelben, fél éves korától 5 éves koráig használta. A kicsinek is vettünk, kb. 4 éves volt, mikor kivittem a szobából. Most kinn vannak a padláson és próbálom eladni.

2022. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme sajnos. Kétszer ráül, aztán unalmas lesz. Nem jól kihasználható. Ha elfér, akkor vegyetek neki egy normális kanapét, vagy fotelágyat, ami vendégágyként ia funkcionál. Tudom hogy az nem lesz cuki mintás, így nehezebb a helyzet, de hátha meg lehet értetni vele.
2022. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2022. dec. 2. 07:02
 6/8 anonim ***** válasza:
A leírás szerint ez csak 5 éves korig alkalmas, így gyanítom, eddig kényelmes aludnia rajta. Nem hiszem, hogy az egy évvel idősebb gyerekemnek megvenném.
2022. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kényelmes aludni rajta, mert 80 cm kihúzva. Egy kiságy is 120-as és egy 2-3 éves gyerek sem ekkora ágyon alszik már általában. Ez inkább csak amolyan dizájn elem, vagy hogy is mondjam. Cuki, aranyos, tök jó ha használja a gyerek, de haszna nem sok van.
2022. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem aludni venném, csak azért inkább mert általában a szőnyegen szeret játszani,társasozni, vagy babázni. Azért is gondoltam hogy ez erre épp alkalmas lenne :) kihajtva pedig ha jól emlékszem 5,5cm , szóval nagyon alacsony lenne.
2022. dec. 2. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!