Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők, nektek mi a véleményet...

Szülők, nektek mi a véleményetek az ilyen gyerekkantárról?

Figyelt kérdés

Pontosabban nem tudom mi ennek a valaminek az eredeti neve.


[link]


2016. febr. 27. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Gyermek biztonsági hám.

Van olyan helyzet, amikor szükséges.

Nekem csak 2 gyerekem van, így nem volt rá szükség.

Akinek 3, vagy több kicsi gyereke van, annál nagyon is érthető, ha bizonyos esetekben használja.

Az viszont kiakaszt, amikor anyuka feldobja a gyerekre, és húzza maga után, mint egy neveletlen kölyökkutyát és közben nyomkodja a telefont...

2016. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gyereknek is sokkal kényelmesebb, mert szabadabban mozoghat és nem kell a karját a feje fölé emelve tartani, hogy elérje a szülő kezét.
2016. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyerekhám.Nekem 3 gyerekem van,de soha nem gondoltam,hogy szükség lenne rá.Van,aki esküszik rá,van,aki ördögtől való dolognak tartja.
2016. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Használom. Nálunk bevált, sokkal szabadabb a gyerek.


Nővéremnek 3 gyereke van, mindnél használta.

2016. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon eleven gyereknél használnám, de egyébként nem tartom szükségesnek.


off: Egyszer láttam ennek a DIY verzióját. Egy kisebbségi apuka sétáltatta úgy a gyerekét, hogy annak neonszínű cipőfűző volt a derekára kötve.

2016. febr. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz találmány, de én eddig nem éreztem szükségét. Viszont az tény, hogy a gyereknek nagyobb mozgásteret ad, mint az, hogy az egyik kezét felfelé tartva fogja a szülő kezét.

Más kérdés, hogy itthon nincs elterjedve, és ha valaki mégis használja, készüljön fel rá, hogy kígyót-békát mondanak rá, akár idegenek is. Voltam már ilyesminek szemtanúja, bevásárlóközpontban ment így egy anyuka a kisgyerekével, majd egy szemmel láthatóan számukra idegen nő odalépett, és ordenáré módon becsmérelni kezdte az anyukát, hogy hogy képzeli, hogy így megalázza a gyereket, pórázon vezeti, mint egy kutyát, hívni kéne a gyermekvédelmet, stb. Már annyira bicskanyitogató volt, hogy én léptem oda kéretlenül is, és hívtam fel a nő figyelmét arra, hogy nem a hám a megalázó, hanem az, amit ő művel, és ha egy mód van rá, ne inzultáljon vadidegen embereket, mert a biztonsági őrök teljes joggal fogják kipenderíteni.


Na, én pl. még ha szükségét is érezném egy hámnak, akkor sem biztos, hogy használnám, pont azért, mert nem szeretnék lépten-nyomon félkegyelműekkel hadakozni.

2016. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én akkor használtam, amikor járni tanult a fiam, magas vagyok és a derekam kikészült 5 perc után ahogy lehajolva fogtam a kezét :) 2-3 hétig volt rá szükség az udvaron-a ház előtt az utcán, azóta se használtam, de én is úgy gondolom hogy jó dolog...
2016. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!