Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Egy szobába be raknál 2 gyereket?

Egy szobába be raknál 2 gyereket?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy fiú és egy lány lenne?
2023. jan. 29. 10:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy szobában is vannak. Majd ha igénylik a külön szobát, akkor lesz.

Egyelőre minket se hagynak külön aludni, pedig én már igényelném, de valamelyik mindig átjön hajnalban. 7 és 3 évesek. A suli se változtatott egyelőre semmit.

A nagy nem tanul egyedül, csak ha valaki ott ül mellette, a kicsi pedig akkor se lenne addig egyedül, ha lenne külön szoba. Szóval bőven ráérünk.

Ha tippelnem kellene, majd leghamarabb akkor kell, ha a nagy nőiesedni kezd, úgy 10 éves kor után.

2023. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Derjaderja ***** válasza:
83%

Nálunk egy szobában vannak, a nagyobbik iskolás kora kezdetéig.

A másik szoba a párom 16 éves fiáé, amíg 18 nem lesz. Ő amúgy külföldön él. Ha esetleg hazajönne egyetemre, akkor a vendég/dolgozó szobat (ez ugyanaz) neki adjuk, de ha külföldön jár egyetemre, akkor az ő jelenlegi szobájába mehet majd az egyik gyerek.


Amúgy szerintem ez így jó is hogy picinek együtt vannak, aztán külön. Iskolásoknak már nem tennék egy szobába.

2023. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is iskolás korig nyugodtan. Utána a nagynak jó, ha le tud ülni nyugodtan tanulni, ha igényli (mondjuk én ilyen korban még nem igényeltem). Egymást ténylegesen zavarni, meg még később kezdik el.
2023. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!