Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Babafészket szeretnék készíten...

Babafészket szeretnék készíteni, de sajnos nincsen varrógépem, szükséges hozzá mindenképp? Valaki készített mar babafészket? Talaltam egy ket oldalt illetve szabásmintát, de érdekelne saját tapasztalat is

Figyelt kérdés
Illetve aki készített mar annak mennyi jdo volt, milyen matracot tett bele, es hol vásárolt be hozzá? Pesten lakok es ikeán kivul nem nagyon tudok mas ilyen helyet . :)

2019. ápr. 8. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én varrtam ilyet a kisfiamnak, de tuti neki se állnék gép nélkül, így is volt vele meló bőven. Bér, hogy őszinte legyek, én nagyon utálok kézzel varrni. Anyagot online szoktam rendelni, töltőanyagot is, szivacs helyett én vastagabb vliest raktam alulra.
2019. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piroska és a farkas ***** válasza:
Ha fent vagy a Face- n, ott van az Eredeti varrómamik nevű csoport. Biztso, h fognak tudni segíteni tanàcsokkal.
2019. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom mindkét valaszolonak ! :)
2019. ápr. 16. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!