Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Érdemes babahintát beszerezni?

Érdemes babahintát beszerezni?

Figyelt kérdés
Babahintával (pl. Adamo) milyen tapasztalataitok vannak? Még nem döntöttem el, hogy vajon érdemes-e a babaszobába egy ilyet beszerezni.
2023. jún. 8. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk nem volt, igazából nem hiányzott sosem.
2023. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt egyik gyeremnél sem, nem éreztem hiányát. Sokaknál viszont nagyon jól jön, szóval ezt is, mint szinte mindent, babája válogatja.
2023. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Ezt nem tudjuk neked megmondani, mibden baba mas.

Nalunk egyelore ugy van, hogy 1-3 honap kozott aludt benne legalabb 2 naponta egy orat, mikormilyen kedve volt. Most 4 honapos, eppen nem annyira kedveli, de ha belerakom, elvan benne azert 10 percig, aztan sir.

Kesobb, ha mar magat tudja hintaztatni benne ( ha allvannyal veszed, ezt a “funkciot”nem ajanlja a gyarto, csak ha felfurod, akkor) gondolom megint erdekes lesz neki, passz.

En hasznaltan vettem tokeletes allapotban incababy hintat. Kulon vettunk hozza uj rugot, de nagyon megerte igy.

2023. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van/volt. De ha beszerzed újszülött korától szoktasd bele. Amíg főzök otthon a gyerek úgy alszik benne mint a bunda. A hintát meg a rugót az oldalról rendelném vagy marketplacről amit a falba teszel olcsóbban megveszed a boltban (nem tudom a nevét hirtelen mi az).
2023. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Nekünk bevált, de inkább a konyhában szereld fel. Plusz kell rá egy madzag, amivel főzés meg mosogatás közben húzogatni tudod :-)


Nekünk házilag varrt Adamo volt, a fa részeket egy faáru-üzletből rendeltük, a textilt a húgom varrta, nem egy nagy bonyolultság, a kötelet, karikát, kampót meg talán az Obiban vettük hozzá. Rugó nem volt benne, simán lengetni lehetett.

2023. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi béreltünk állvánnyal, mert nincs lehetőség felakasztani. Többször is hosszabbítottuk. Nekünk bevált.
2023. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Azért imádom az ilyen "nekünk nem volt, nem is hiányzott" szöveget :D Basszus, ha nem próbáltad, mégis honnan a fittyfenéből tudod, hogy nem hiányzott?

Ok, megoldottad másként - de ha lett volna, lehet marha sokat segít.



Nálunk bevált, Adamo-utánzat Incababy rugóval, állványon. Kb. négy hónapos kora óta abban alszik nap közben, és már elmúlt 1.

2023. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem volt, meg voltunk nélküle. De nem rossz dolog, ha meg tudjátok oldani a felszerelést, van elég hely, ártani biztos nem árt. De ha nem lesz sem dől össze a világ.
2023. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi állvánnyal vettünk, de nem egyből, csak utolsó utáni próbálkozás volt, hogy hátha abban nem ordít és lerakhatjuk legalább amíg wcre megyek.

Készült rólam egy kép, hogy hónapok óta először békésen alszik a gyerek nem rajtam, hanem a hintában, én meg ahogy voltam összerogytam mellette a földön, és ott alszok. Igen a csupasz padlón.

Ha minket kérdezel, nálunk minden fillért megért. Miután kinőtte, eladtuk. De van gyerek, aki utálja, az én gyerekem hintamániás. Ez is olyan, hogy amíg nem próbálod ki, nem tudod meg.

2023. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Kedves 7-es! Nem kellett a hinta segítsége, nyugodt, jó alvó gyerekeim vannak, az ágyban aludtak mindketten, úgyhogy hidd el, valóban nem hiányzott. De odaírtam, hogy sokaknak viszont segítség, egy szóval nem mondtam, hogy alapvetően felesleges, szóval nem értem, mit őrjöngsz. 2. vagyok.
2023. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!