Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Valaki próbálta a doodoo...

Valaki próbálta a doodoo macit vagy édes álom pillangó macijat? Esetleg mindkettőt? Érdemes beszerezni? Ha van Melyiket? Mekkora a különbség, az atan kívül?

Figyelt kérdés
Mi is felnottunk ilyesmi nélkül, ugyanakkor annyian dicsérték a neten... Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszönöm

2016. aug. 27. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4hetes babám van.Nekünk doodoo macink van,a másikat nem ismerem. Mi ajándékba kaptuk, nézegettem terhesen,de szerintem nem vettem volna meg. Egyébként bevált,egy ideig megnyugtatja,persze függ attól is,hogy miért sír. Éhségre csak a cici jó :) Ami zavar benne,hogy bekapcsol más hangokra is,pl.ha valami leesik a szobában vagy ha tüsszentek...de a nyögdécselésre nem reagál,csak ha élesebb,inkább már síró hangot ad ki a baba. Pedig ha fáj a pocija,akkor sokszor inkább csak nyögdécsel,olyankor jó lenne,ha elindulna,mert megnyugtatja.
2016. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mink a dodo macit néztük ki,sok jót hallottam,olvastam róla,anyosom azt mondta megveszi az első unokájának,de saját véleményekre énis kíváncsi vagyok.A másokról még nem halottam
2016. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én pont ma rendeltem doodoo macit, mert a babonk csak rajtunk tud elaludni es felébred ha leteszem. Majd megirom hogy bevált e ;)
2016. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen szuper!! Köszönjük 😉
2016. aug. 27. 21:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Meg volt az elsö éjszaka a doodoo macival. Azt irja a papirja hogy kell pàr nap mire tényleg hasznàl. Nem merek még véleményet mondani de lehet hogy véletlen de éjszaka ( kétszer kelt)mikor szopi után visszaraktam az ágyàba,
2016. aug. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
(bocsi folytatom) pár perc mulva visszaaludt. Nem merem mondani hogy a maci miatt de elképzelhetö. Ha szeretnéd irok a mai nap meg éjszaka után is beszámolot ;)
2016. aug. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
( és véleményt akartam irni)
2016. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szia! Hogy alakultak a további esték? 😊
2016. szept. 2. 12:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem segit neki elaludni a maci. Ha beteszem az àgyàba még mindig felébred néha de nem sir és elég hamar visszaalszik. Én ugy veszem észre hogy tényleg hasznàl :) eddig legtöbbször kellett neki fél ora hogy elaludjon,
2016. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most max 5-10 perc.
2016. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!