Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 12 négyzetméteres szobát...

12 négyzetméteres szobát hogyan rendeznétek be kisbabának, ha ott van fixen egy nagy gardróbszekrény? :)

Figyelt kérdés

2023. jún. 24. 09:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg pinterestes linkeket is szivesen varok
2023. jún. 24. 09:12
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Egy babának tök mindegy.

Kezdetben pl: a szoba közepén volt a lányom ágya.

2023. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Soha nem értettem ezeket a kérdéseket, hogy az emberek maguktól miért nem tudják megoldani?


Van egy nagy rakat lakberendezési ötlet a neten. Tessék böngészni és hátha megjön az ötlet.


Mi is most rendezzük be az első gyerekünk 13 nm szobáját, de én a férjem véleményén kívül senkiére nem vagyok kíváncsi sem.

2023. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gardróbszekrény által el nem foglalt négyzetméterekre próbálnám tenni a gyerek bútorait, tetszőleges elrendezésben. 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
2023. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Betennék egy kiságyat, meg egy komódot, illetve valami ülőalkalmatosságot, ahol tudsz szoptatni, ücsörögni, amikor vissza kell altatni és kész.

Ennél értelmesebb választ nehéz adni úgy, hogy nem tudni hol van ajtó, ablak, ahhoz képest a szekrény, neked mi az elképzelésed, avagy miért vagy bizonytalan az elképzelésedben, stb.

2023. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, és nekünk az elfoglalt teületen kívül még befért egy kis szekrény, az ikeás 8 fiókos komód (ezen lesz rajta a pelenkázó alátét, így praktikusan egyben van "pelenkázónk" + a baba cuccainak komód) és még a kiságy. Másnak én nem érzem szükségét egyelőre, a lakás többi részében lesznek majd még cuccai később úgy is (játszószőnyeg és hasonlók).
2023. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!