Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez a tipusu,tükrös,nem tolóajt...

Ez a tipusu,tükrös,nem tolóajtós gardrobszekreny illene egy nappaliba ?

Figyelt kérdés

Kicsi a lakas,es ez 270 cm, tehat pakolosnak jo nagy.De rovidebb mint egy hagyomanyos szekrenysor,jobban elfer.


Idosebb hazaspar vagyunk ,gyerekek mar nem laknak itt.Olyan modern nappaliba valo butor nem kell,amiben par pocos resz,meg tv tarto van.A tv nalunk gali konzolon van.


2023. jan. 10. 07:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2023. jan. 10. 07:57
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A gardróbok hálószobába, esetleg előszobába valók, ha már olyan irányú a kérdésed, "illene e"?

A valóság viszont az, hogy a saját lakásodban mindent odatehetsz, ahova akarod, illetve ahol szükségből elfér.

2023. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az oke. De a kepet azert tettem fel, mert nem egy sima, toloajtos gardrob.

Ha megnezed, tükrös, es eleg dizajnos.

Ez a szekreny illik e, ugy ertem.

2023. jan. 10. 09:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, gardróbnak nem a nappaliban a helye. Viszont vehetsz elemes nappali szekrénysort, amihez te válogathatod össze az elemeket:

[link]

De valóban a saját otthonodban mindent oda teszel, ahova neked jó.

2023. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

Egyértelműen gardróbszekrény, a tükör nem dizájnelem, hanem általában a gardrób része, praktikussági okokból.

Hozzáteszem, hogy életemben soha nem érdekelt, hogy kinél, milyen szekrény van a nappaliban, csak hát pont arra kérdeztél, hogy illene e oda.

2023. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy tetted volna fel a kérdést, hogy teheted e a gardróbszekrényt a nappaliba, egyértelműen azt mondtam volna, hogy teheted, mert nem tiltja a törvény. Ellenben úgy kérdezted, hogy illik gardrób a nappaliba, arra csak azt lehet válaszolni, hogy nem, de a képeden is hálószobában van.
2023. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez hálóba való

Nem fér oda?

2023. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oke, koszi.
2023. jan. 10. 10:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem illik nappaliba, de attól függetlenül nálatok még jó lehet. Ha te szívesen elnézegeted és praktikusnak is tartod, akkor miért ne?
2023. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy hogy tolóajtós-e vagy sem, nem azon múlik, hanem maga az általános design, és bár nappaliba is szoktak ilyesmit tenni, de azok inkább komlett szekrénysorok nyitott polcos résszel is, ez viszont inkább tipikusan hálószobába való! Persze a Ti lakásotok, Nektek kell hogy megfeleljen, csupán általános vélemény, hogy nappaliba kicsit furcsa!
2023. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!