Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Babaöbölbe milyen légzésfigyel...

Babaöbölbe milyen légzésfigyelőt szokás tenni? (Ha szokás)

Figyelt kérdés
Első kisfiunknak csak kiságya volt, abba 2 lapos Babysense-t használtunk, most vàrom a másodikat, nála első időkben babaöbölt szeretnék használni, szerintetek abba jó ez a légzésfigyelő, vagy “kisebb” kellene?
2023. aug. 8. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Allitolag a milian pro 1 babaobolhoz lett kitalalva. Nem tudom, en nem probaltam, mert egyebkent is ugy ajanlatos hasznalni meg ezt is, hogy az obol nincs a szuloi agyhoz tolva, kulonben nem mukodik jol a legzesfigyelo, erzekelheti a ti mozgasotokat is, emiatt nem fog riasztani akkor, amikor lehet kene.


Szoval en pont emiatt engedtem el a legzesfigyelot.

2023. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Mi a babaöböl miatt pelenkára csiptethető légzésfigyelőt vettünk.

Amúgy használtuk nagyjából 3x, mert lusta voltam minden peluscserénél ki-be kapcsolgatni, de úgy olvastam, hogy együttalváshoz kb ez az egyetlen viszonylag megbízható fajta, mert a lapos, amit a matrac alá teszel, téged is érzékel, nem csak a babát, és az ugye nem túl megbízható.

2023. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es, olvasd el a snuza tajekoztatojat (gondolom ezt hasznaljatok).

Nem ajanljak ezt se egyuttalvashoz.


Eszembe jutott meg az owlet, na azt viszont lehet hasznalni ilyen korulmenyek kozott is. Sajnos az ara miatt nalunk vegul nem lett befuto,de nagyon szemeztem vele.

2023. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!