Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek mindenképp kell...

Szerintetek mindenképp kell babafigyelő?

Figyelt kérdés
Nem egy nagy házban, csak egy 52 nm-es lakásban élünk, ahol az első fél évben biztosan a hálóban lévő bölcsőben fog aludni a pici, esetleg nap közben a kiságyában (ez másik szobában van), de akkor meg úgyis a közelében leszek végig, és hallom, ha történik bármi. Így szerintetek van értelme bébiőrt venni?
2023. aug. 16. 12:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
A légzésfigyelő arra van, hogy jelezze, ha nem lélegzik. Arra nem fogsz felébredni, hogy nem vesz levegőt, annak nincs hangja.
2023. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Az én véleményem szerint igen, van értelme.
2023. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, a légzésfigyelő természetesen más kérdés, lehet én nem fogalmaztam egyértelműen: a hangszórós és/vagy kamerás bébiőrre gondoltam, ami általában akkor jó, ha másik szobában alszik a gyerek, és akkor hallani/látni, esetleg néha ellenőrizni lehet, hogy történik-e valami. Csak amiatt merült fel bennem, mert a védőnő által adott babakelengye listán ez is szerepelt, hogy kéne.
2023. aug. 16. 12:16
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
52 negyzetmeter, 2 szoba. 2 babám volt, egyiknel sem volt ilyenem. Ha mashol aludtunk, akkor babadigyelő appot telepítettünk, pl BabyCam. Az én telefonom volt bent a babánál, a ferjemén figyeltük. Most 7 es 5 evesek, köszönik jól vannak.
2023. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%

Amúgy szép illúzió, hogy az első félévben a bölcsőben és a kiságyban fog aludni 😅

Ha azt akarod hogy aludjon leginkább rajtad fog aludni. Szerintem ekkora lakásba felesleges bébiőr, úgyis hallod ha egyek nyikkanik.

2023. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy, régen sem voltak ilyen cuccok, mégis élünk.
2023. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Babafigyelő=bébiőr.

Nem légzésfigyelő 😅 de a fogalmazásból is leeshetett volna.



Nekem 2 gyerekem van, egyiknél sem volt, nem is hiányzott.

Pedig 120m2es házunk van.

Ha sírt, azt bárhonnan meghallottam.

Ha kiültem pl kv-zni, kinyitottam az ablakot es ennyi.

1x volt olyan, hogy barátok itt voltak, grilleztünk este mikor már a gyerek aludt.

Laptop, videohivás messengeren és ennyi.

2023. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

5!

Nekem pl mind a 2 gyerekem első naptól a saját ágyában aludt nappal is, éjjel is.

Ne altalánosítsunk 😅


7#

2023. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
8 nekem is mindkettő.
2023. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Legzesfigyelonk volt csak, mert kicsi volt a lakas.
2023. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!