Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Bébiőrnél mennyire irreális...

Bébiőrnél mennyire irreális elvárás, hogy azt is halljam, hogy a gyerek nyűglődik, de még nem sír hangosan?

Figyelt kérdés
Vettem egy angelcare ac110 bébiőrt és eddig elég nagy csalódás. Két szobával arrébb jobban hallom, amikor a gyerek még csak nyűglödik és nem sír (ilyenkor még meg lehet könnyen nyugtatni), sőt még a sírást is jobban hallom füllel, mint a bébiőrön keresztül. Elgondolkodtam, hogy vajon ez a modell ennyire rossz (pedig nem a legolcsóbbat vettem) vagy ezek kb. ennyit tudnak, hogy ha már sír a gyerek, akkor hallom távolabbról, becsukott ajtón át is?

2019. febr. 20. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk TommyTippie volt. Az a nyöszörgést is simán közvetítette, meg ledek voltak rajta, és hangerőtől függően világítottak. Nyöszörgésnél csak 1-2, sírásnál 3-4, és "bömbölésnél" 5-6.

Azt nagyon szerettem, mert éjjel már a ledekre felébredtem.

2019. febr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos jol be van allitva ?
2019. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk szintén Angelcare van,ha átfordulás közben nyög egyet,még azt is hallom rajta.

Milyen érzékenyre van állítva?

2019. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A vox üzemmódról (amikor csak bizonyos hangerősség felett kapcsol be) már letettem, mert csak akkor aktiválódik a legérzékenyebb fokozaton, amikor bömböl a gyerek. Folyamatos átvitelre állítottam, két szobával arrébb voltam és füllel jobban hallottam a nyűglődést, mint a bébiőrön keresztül. Arról nem is beszélek, hogy a szülői egységen max hangerőn úgy zúg, mint egy régi videoton rádió.


Nem igazán tudok rajta mit beállítani. Amennyire utátanéztem, ez egy újabb típus, ennek az elődjét, aminek még nem volt kijelzője, nagyon dicsérték, gondoltam, hogy az új modellel se lő mellé a gyártó, de igazából nem igazán tudom, hogy én használom rosszul vagy elrontották ezt a szériát?

2019. febr. 20. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia nekunk is angelcare van, meg azt is hallom ha egyik oldalarol a masikra fordul. Hangero fel van veve rendesen?

Raadasul nekunk mar egy 11 eves modell van mert kaptuk. Szuperul funkcionizal.

2019. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a beállításoknál biztosan nincs probléma, sok mindent nem is lehet rajta állítani. 1 méterre kell minimum elhelyezni a gyerektől, most kicsit távolabb van, de csak pár centivel. Tényleg azt hittem, hogy a bébiőrrel gondot veszek le a vállamról, nem hogy megnehezítem a dolgomat. Rendelhettem volna egy IP kamerát mikrofonnal kínából ugyanennyiért, az működne...
2019. febr. 20. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!