Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Sárga szobába mennyire mutat...

Sárga szobába mennyire mutat bénán egy kék kiságy?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kisbabánk márciusban születik és egy jó darabig szeretnénk, hogy velünk legyen.

A mi szobánk sárga és a párom és én is úgy képzeltük el, hogy kék kiságya lesz, kék baldachinnal, rácsvédővel, pelenkázó szivaccsal, kék pléddel. Ruhái vegyes színűek, de abból is elég sok a kék.


Van még így valaki, hogy attól maradt az elképzelése mellett?


Gondolkodtam, hogy lehet sárgát kellene keresni, mert az majd kislánynak is jó lesz, de a párom azt mondja, majd a kislánynak lesz rózsaszín, ha lesz egyszer lányunk, de most fiú lesz és kéket szeretne.


Mi a véleményetek?:)



nov. 19. 17:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Szobában*

Nyilván nem kék a rács az ágyon, hanem fehér, de a kiegészítők lennének kékek.:)

nov. 19. 17:22
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem jól nézne ki.


A sárga amúgy is a kék komplementer színe, tehát jól mutatnak együtt

nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem teljesen jó. Nem is értem, mi bajod vele
nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha háló, akkor rajtatok kívül senki nem látja, ha nallapiként is funkcionál, akkor meg a kiságy maga úgyis ront az egészen, a szín már teljesen mindegy.
nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
A szín teljesen mindegy, de azt gondold át, hogy tényleg ennyi mindent fel akarsz-e aggatni. Baldachin, rácsvédő felesleges és káros is.
nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
A kékhez megy a sárga
nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, milyen árnyalatú a kék és a sárga. Valószínűleg jó lesz. De tényleg nem kell az ágyat túldíszíteni.
nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én elengedném ezt a kötelező fiúnak kék, lánynak rózsaszínt mániát.


Egyébként az árnyalatokon múlik minden. Lehet jó, és bazári is az összhatás.

nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten, en most meg nagyon nem izgulnek a masodik gyereken, az elso se szuletett meg.

De egyebkent meg max akkor ezt a kisagyat eladjatok (ha nem atalakithato) es helyette vesztek majd egy mittudomen, rozsaszint, ha kislany lesz. Ami szinten nem biztos, ugye.

Bar en kislanyt is altatnek kekben, nem nagyon erdekes szerintem, de ez mar

egyeni preferencia.


Ha pedig atalakithato a kisagy, akkor majd a kisfiatok tudja hasznalni tovabb is, aztan ugyis kell venni egy masikat 🤷‍♀️

Szoval megint nincs problema :D

Viszont ne pakold tele minden szarral, biztonsagosabb, ha teljesen ures,racsvedo, agynemu, parna, stb stb, semmi ilyesmi nem kell meg bele. Biztonsagosabb a takaronal az is, ha inkabb halozsakban altatod a babat.

nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem vészes, de nekem speciel nem igazán tetszik. De ha nektek jó, akkor miért ne? Amúgy ezt a kék színt én sem igazán erőltetném. Mi sokáig nem tudtuk, hogy milyen nemű lesz a gyermekünk, zöld lett a szoba, az ágynemű, baldachin (amit nem sokáig használtunk, mert teljesen felesleges volt), uniszex színűek, például sárga, barna, narancs. A kislány után született egy kisfiunk is, ő megörökölte nővére után az ágyneműket, s nem sok kék cucca volt.
nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!