Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nektek meddig volt fent a...

Nektek meddig volt fent a baldachin és a rácsvédő? És a zenés körforgó?

Figyelt kérdés

2012. febr. 16. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos állt fel és mindent lecibált :)
2012. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A baldachin szettet 9 hónapos kora körül szedtem le. Akkor már folyton leszedte a rácsvédőt, így a függönynek sem láttam értelmét. Meg akkor elfordítottam az ágyát, és úgy bután is nézett ki.

A zenélő forgó kb addig érdekelte, amíg fel nem ült. Ez 8 hónaposan volt. Addig szerette, mert nézegette, próbálta leszedni őket, lábbal rugdosta. :)

2012. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rácsvédő még fent van, bár most már csak azért, hogy piszkálja a lányom. 16 hónapos amúgy és kiköti, fogdossa, szóval ott hagytam neki, bár soha nem áll szépen és egyenesen, hanem össze van gyűrve, szét van szedve. :)

A baldachint olyan 8-9 hónapos kora körül levettük, a körfogót soha sem szerette, kicsiként sem érdekelte, így az max. 3-4 hónapos koráig volt fent.

2012. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

1napig a baldachin :) császároztak és nem akartam ki be hajolgatni

a rácsvédő kb 2hétig, mert utána már velünk aludt

a zenés körfogó meg nem érdekelte

2012. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

èn baldahint porfogonak gondolom és nem tetszik így nem volt.


zenélö pár hós koráig volt fent, azt imádta míg nem tudott fogni.


a rácsvédö most is fent van, picinek is így volt csak a falfelöli oldalon. soha nem szaggata le, és cumizik így a cumi nem tud a falfelé beesni, a fejénél meg kifele 2 kis plüss van erre meg azért nem.

2012. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A körforgót 11 kg-os koráig, ugyanis ezt a súlyt már nem bírta el a forgó, nagyon szerette.

A rácsvédő, meg addig, míg rácsos ágyban aludt. Folyton koppant a feje, így kellett végig.

Most 21 hónapos.

2012. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2,5 éves a lányom.

A rácsvédő még mindig fenn van, bár nem a régi, ez egy hosszabb, egész ágyat körbeérő.

A baldachin és a körforgó 8 hónapos korában lekerült, mert letépte.

2012. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Baldachin nem volt nálunk, nem szeretem. Rácsvédő végig a rácsos ágy meglétéig, 2 éves koráig fent volt (hosszú, az egész ágyat körbeérő ikeás rácsvédő volt), aztán kapott nagyfiús, leesésgátlós ágyat, azóta nincs rácsvédő. A zenés körforgót kb. 5-6 hónapos koráig hagytuk fent, utána már ráncigálta négykézláb állva is.
2012. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a baldachint már én is levettem, a körforgót még nem, azt szereti, csak figyelni kell rá, mert eléri és félek valahogy magára rántja. Majd hosszabb rácsvédőt viszont én is nézek az ikeában. 6 hós anyuka
2012. febr. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!