Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Litaf Seat2Go Safari testvérfe...

Poci-maci kérdése:

Litaf Seat2Go Safari testvérfellépő mi a véleményetek róla megbízható?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Szia, nekünk ilyen van, csak erről tudok nyilatkozni, de hasonló a tiedhez. Jó, mert lecsatolható egy mozdulattal nagyon könnyen. A lányom kényelmesen áll rajta. Bár mi ritkán használjuk, mert egyébként én nem szeretem.

Jobb szeretem, ha gyalogol a nagy. Ha ott áll a testvérfellépőn, akkor nagyon lehúzza a kocsit, nehéz tolni, lesüllyed az egész, nehezebben érem el a tolókart, ráadásul kisebbeket kell lépnem, mivel ott a testvérfellépő rajta a lányommal. Ha még a bevásárlás is a kocsi aljában van, akkor már tényleg kényelmetlen tolni.

Úgyhogy mi csak akkor használjuk a testvérfellépőt, ha sietünk, vagy esőben menni kell valahova, gyorsabban odaérjünk. A babakocsink hatalmas, akkora mint egy hintó (nem bergon, de hasonló), de ez még ennek a kocsinak is sok, hogy ott támaszkodjon még egy gyerek.

Végül is nem bánom, hogy van testvérfellépőnk, de tényleg csak ritkán veszem elő.

2011. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekünk is hasonló babakocsi van mint a bergon és én erre nem is gondoltam hogy lehúzná a kocsit....

ezt néztem mert nagyon sokat megyünk babakocsival és néha már nem bír jönni ha sok helyre megyünk! :(


Köszönöm szépen az információt!!!

2011. jan. 30. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!