Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen témával dekoráljam a...

Milyen témával dekoráljam a kislányom szobáját?

Figyelt kérdés

Egy témára akarom dekorálni a szobáját.

Nagy lányomnak füves rét a téma, virágok, bogárkák stb... Falak igy lettek megfestve stb...

Most viszont jönne a kicsi szobája. Sötét barna bútorok vannak neki, de nem tudom mi lenne ami csajos is, de nem túl királylányos.

Gondoltam jungelre, vagy majmokra, vagy szavannára (vagy is zebra, zsiráf majom), de ez annyira nem lányos.

Másik amire gondoltam kicsi sárkányok, és háttérben egy vár.

Lenne valami más ötletetek?

Kisfiuknak ezer ötletem lenne.

Nincs semmi kedvencük, mindent szeretnek, a kisvakondtól eperkéig mindent. Mèg kedvenc plüss sincsen, sok mindent szeret.



#dekorácíó
2013. máj. 19. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Micimackó és barátai a legjobb...Mekkora a kislány?
2013. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pillangok,szép madarak
2013. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a fiamnak a farm témát választottam, kecske, boci, kakas, csibék, disznó, széna bála. Ez szerintem unisex. Ha lányom lenne én hercegnőset csinálnék, vár, pillangó, madarak, virágok. De ha akkora akkor esetleg meg is kérdezhetnéd tőle milyet szeretne. Jó ötlet a virágoskert, az erdő, hajó, mesehősök, kutyás, cicás, csipkerózsikás, aladdinos, tengeres, sivatagos, macis, napsugaras, halacskás. Ezek jutottak eszembe.
2013. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem konkrét mesehős(öke)t raknék, mert változhat gyakran a kedvenc. Nekem tetszik a sárkányos téma. Ötletként lehetne még erdős is: fákon lakó tündérekkel, röpködő madarakkal, vidám mintás gombákkal.
2013. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, kicsit beindult jobban a fantáziám.

Nem akarok mese hösöket, nekem egy kedvencem sincs (mert szerintem a micimackó és társai 99%-ban az anya kedvencei), a gyerekek meg még kicsik a kedvencekhez. Az aprócskám akinek el kell kezdenem a szobáját még nincs 1 éves.


Ha van még ötlet akkor jöhet még.

2013. máj. 20. 07:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha kislányunk lett volna mi a szobáját lilára és drapp színre festettük volna. Nem szeretjük a habos-babos rózsaszínt.

A tervünkben pillangók, virágok, vár, királylány lett volna.

Aztán az élet elrendezte, kisfiú lett. :-P Kalózos, szigetes, pálmafás szobával ;-)


Egyébként barna bútorhoz jó ötlet a micimackó, farmos-tanyás is. Ezek szerintem kislánynak is simán vállalhatóak!

2013. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még néhány dolog hát ha segít az ötletelésben: lehetne a lányok kézlenyomata a falon, lehetne egy részt olyan festékkel lefesteni mint a tábla és rajzolhatnak bármikor a falra (sajnos elég drága), esőerdő, gyümölcsös (kukacok, gyümölcs fa, madarak, bogarak), imádom a fiam szobájában a világítós plafonra ragasztott csillagokat (nem drága), bolygók, város (kertes ház, virágok, kerítés, kutya), epres (eprek, indák eperlevél,epre babák), kastély belső (téglamintás falak, festett ablak kerti kilátással), bárányos, zsiráfos, hőlégballon, repülős, autós, vonatos (utóbbiak talán túl fiúsak), sütis (muffinok, torták, gyertyák, zászlók), állatkert, nyuszis (répa, nyuszik, szalma)pálmafás (banán, pálmafa,tenger) szőlőfürtök, rózsás, hangyás, térképes, földgömbös, cápás.
2013. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tenger alatti világ? Nekem a szavanna és a sárkányok is nagyon tetszik. A sötétbarnával a zöldeskék-türkiz nagyon szép lenne a tengerhez.
2013. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sikerült már választani?

Én a lányom szobáját,szivárványosra akarom,sok sok szín legyen benne.Aztán meglássuk mi sikerül majd :)

2013. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!