Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Baba-Mama ágy? Kérdésed túl...

Baba-Mama ágy? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés

Jó ötletnek tartod?

[link]


2013. júl. 3. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyannyira igen, hogy egy hónapja vettünk pont ugyanilyet, csak kékben :) Még nincs itt a Picink, de mi így fogunk aludni :) apával hármasban :)
2013. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is vettem,de csak az első pár hétre szánom.
2013. júl. 3. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen, mert nem fér el a hálószobánkban (nagyon pici a szoba), de nagyon tetszik!!!

Nálunk az ágy van csak bent, teljesen körben fallal... még egy centi sincs...

Pedig szerettem volna ilyen ágyat.

Végül is a baba ott alszik a mi ágyunkban :)

2013. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon is jó ötletnek tartom! A párom nincs annyira oda és vissza ezektől a babás ötletektől, de ez kifejezetten tetszik neki! :)

Mi biztos veszünk, ha esedékes lesz.

2013. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jonak tunik,de szerintem a gyakorlatban ez ugy nez ki,hogy szegeny apuka,aki hajnalban kel es ejjel minimum 5szor kel a baba miatt,fogja a kis motyojat es kikoltozik a nappaliba:-)Legalabbis nalunk ez tortent:-)
2013. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is ettol félek :/
2013. júl. 3. 22:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan nem volt ilyen, de mindkét gyerek kiságya a mi szobánkban volt, hát mit ne mondja apuka egyszer sem ébredt fel a gyerekekre. Nekem tetszik amúgy ez az ágy.
2013. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiságyat is át lehet így alakítani ha levesszük egyik oldalt a rácsot. Ugyanaz csak az nagyobb.
2013. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, de én nem fogok ilyet venni, mert ezt tényleg csak akkor tudnám használni, ha mindannyian alszunk. Pl. egy délutáni, napközbeni alvásnál amikor nem vagyok mellette, nem tartom jó ötletnek. Két kiságyat pedig nem akarok venni. Inkább veszek egy jobb babakocsit, mint két kiságyat.
2013. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi ilyet nem vettünk, de a kiságya a mi szobánkba volt.

Elég nagy volt a kiságya én is elfértem benne.

Ammikor rá szokott arra hogy cici után ahogy vissza raktam az ágyába felébredt, akkor leszedtem a rácsot betoltam ugyan így a mi ágyunk mellé, és befeküdtem mellé. ha végzett én másztam ki mellőle (alacsonyabban volt a fekvő felülete a miénknél).

Úgyhogy ilyen szempontból jónak tartanám, csak ahogy látom ez ahhoz rövid

2013. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!