Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? (kérdés túl...

Terhes vagyok? (kérdés túl rövid, válasz hosszú)

Figyelt kérdés
Múlthéten vettem be egy escapella tabletát ez az 5. december óta,hétfőn ment a hasam meg kedden is,ma rengeteget ettem,úgy hogy fel se tűnt (4 tányér levest egy nap alatt,enyitt 4 nap alatt eszem meg) + 3 napja fáj a nemiszerverm mikor a barátom berakja,lehet megsértette ujjazás közben,mert keményebben csinálta?

2013. ápr. 29. 22:55
 1/2 szelesoldier válasza:
100%
Nem terhes vagy hanem tudatlan. És önmagadat veszélyezteted. Az Escapelle nagy hormontartalmú esemény utáni tabletta, fél évente egynél többet nem szabat bevenni. Tönkrevágja a hormonháztartásodat aztán majd azon kapod magad pár év múlva hogy nem esel teherbe ne agy isten cisztád lesz vagy rosszabb. Áll le és használj gumit vagy akár nagy bajod lehet. Amúgy a terhességi teszt nincs 500Ft és megmondja terhes vagy-e. Szebb jövőt!
2013. ápr. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi történt veled akkor, lassan egy éve?
2014. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!