Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kistesóm lesz, Fiú és valami...

Kistesóm lesz, Fiú és valami mintát keresek amit szoba falra lehet festeni, ötletek?

Figyelt kérdés
Valami egyedi/ötletes minta :) köszi előre is:)

2013. júl. 16. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Fisher-Price esőerdős mintái nagyon tetszenek, ez még egy lánynak is pké lenne. Lehet párosítani zölddel és barnával, esetleg sárgával... Szerintem nagyon cukik a kis oroszlánok meg a zsiráf, béka.. Ha lenne külön szobája (és nem kislányunk lenne) akkor én is ilyet festettem volna


[link]

2013. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez annyira édes szerintem.:)

Nekem nagyon tetszenek.: [link]

2013. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek aranyosak:)
2013. júl. 16. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak én is hasonlót festettem: zöld nádas, fa és ezek között kandikáló állatok: oroszlán, zebra, elefánt, és minden amit cuki :) bagoly a faágon, béke a fű között, stb. Én babás tapéták mintáiról vettem ötleteket. De az első válaszoló által belinkelt figurák is nagyon cukik.

Persze lehet valami aranyos babás kisautókat, versenypályát is festeni, vagy dinókat...de ezek nekem túl egyértelműen fiúsak voltak. Az állatok pedig minden babát érdekelnek, most már 10 hónapos és míg ő simogatja-ütögeti őket, én mutatom, hogy melyik mit mond, mi a neve. Egy autós képnél annyira nincs miről beszélni :)

2013. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 homer simpson(dani) válasza:
100%
tengerbe úsznak a halak ez későbbre is jo sztem. am pontozzatok fel lécci!!
2013. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aktualis-e meg :)

Ha fiunk szuletett volna, akkor vagy cirkuszos, vagy repulos, vagy hajos temaju szobat kapott volna...

Pinteresten erdemes nezelodni, nagyon jo csinald magad dekorokat lehet talalni!

2013. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:))
2013. szept. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!