Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ha a 30-31. heten megcsinalom...

Ha a 30-31. heten megcsinalom a babaszobaban az ablakpucolast-fuggonymosast, az tul korai? Frissebben kellene?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok, tegnap csináltam meg. Már most fáj a derekam, szerintem nem leszek képes egy-két hónap múlva már semmi ilyesmire. Annyira nem lesz koszos ennyi idő alatt, szerintem. A ruhácskákkal várok még, de ez azért elég nagy munka (nálunk dupla nagy ablak van, örültem, hogy készen lett).
2013. aug. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

szia!

bocsi hogy ezt mondom, de NE te mosd le az ablakokat és Ne te szedd-és tedd vissza a függönyöket! 31. hetes vagy!!! Barátnőmnek egy nyújtózkodás miatt!!! szakadt le a méhe és halt meg a baba 32. hetesen a hasában!!! azóta mindenkinek mondom hogy nehogy ilyeneket csináljon! kérd meg a férjed, tesód , anyósod..stb. egyébként meg bármikor csinálhatja az illető :)

2013. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszolóval egyetértek, ne te csináld. Kimosni kimoshatod a függönyt (vagyis a gép), de ne te állj létrára, az ördög nem alszik, ne legyen baj. Ideje bevonni apát is a dolgokba :-)

Egyébként nem korai, egyáltalán.

2013. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! nem tudom mért kellett lepontozni?! én mióta ez a tragédia történt 3 éve..- engem is nagyon megviselt, totál kiborultam, főleg hogy azután még nem ért ezzel véget a tragédia..! - és ezért féltek minden kismamát még látatlanba is, az ilyen tevékenységektől!
2013. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérj segítséget, nehogy baj legyen.
2013. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a valaszokat!
2013. aug. 23. 12:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem korai, de azzal én is egyetértek, hogy ez már nem a te feladatod. Nekem keresztanyum mondta, hogy ne csináljam. Csak óvatosságból javasolta.
2013. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszadókkal. Ha már idáig kihúztad, nehogy baj legyen! Ezért van az embernek párja, és ha a nagyszülők is be tudnak még segíteni, hajrá nekik. Nekem végig feküdnöm kellett az előző babámmal is és a mostani kislányommal is. Nem csinálhattam semmit a fekvésen kívül, mégis elment az első a 23 hétben. Édesanyám és húgom járt át takarítani, ők hoztak enni is. Párom viszont tündéri volt a második terheségemnél, mindent ő csinált mikor bent voltam a kórházban. Meg is lepődtem, hogy még a fürdőszobát is kifertőtlenitette és még ki is mosott egy kis segítséggel.
2013. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jelentem tegnap elkeszult a feladat, parom csinalta meg az iranyitasommal. ;-) Sok boldogsagot mindenkinek a babajahoz!
2013. aug. 26. 05:55
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én most csináltam meg 35 hetesen -egyedül! Nem siettem el, ráérősen amúgy 'Pató Pál urasan' közben főztem, mostam, stb. és be-beiktattam egy fél óra pihenőt, amikor úgy éreztem. De nem vagyunk egyformák!!! Így nem is lehet senkit megítélni mert ő így, vagy amúgy csinálja.
2013. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!