Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek mekkora lesz a...

Fónyad Brigitta kérdése:

Szerintetek mekkora lesz a babóm ha most a 25+3napon 1165gnak mérték? De nem szedek semmi vitamint

Figyelt kérdés
Magzat méret

2013. okt. 9. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ultrahangos mérés sosem pontos. Főleg most még nagyon korán van ahhoz, hogy következtetni tudj a végső súlyára :)

Majd amit 36, 38 hetesen mérnek, az inkább lesz mérvadó, de még ott is simán szoktak akár fél-1 kg-ot is tévedni.

2013. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csalóka az uh eredmény. Fél kilókat simán szoktak tévedni. Nekem az első babánál a 37. heti uh-n azt mondta a doki, hogy pici baba lesz, mert 2400 gramm körüli a súlya. Pontosan időre született, 3380 grammal.

Most a 30. héten volt 1340 gramm, én is kíváncsi vagyok a végére.

2013. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 25 hetesen 700 gramm volt.
2013. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem 28 hetesen volt 1550g és 4320g-mal született
2013. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg nagyon csalóka az ultrahangon becsült súly. Nekem azt mondták, örüljek, ha eléri a 2,5 kilogrammot. Végig izgultam a 20. hét környékétől, azt mondták, fejlődésben visszamaradott, több, mint két héttel volt kisebb. Ezek ellenére 40+5. héten szültem, kereken 4000 grammal. Én sem szedtem vitamint, csak odafigyeltem a helyes táplálkozásra :) Boldog babavárást!
2013. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem tudja előre megmondani. Egyrészt ahogy írják a többiek is, ez csak egy becslés bizonyos csontok mérte, körfogatok alapján, amit nagyon könnyű elmérni, mert milliméterek számítanak...

A modern UH gépek becsülnek előre méret, hogy 40. héten átlagos növekedés mellett, ha x héten ennyi, akkor mennyi lesz, de ez is csak becslés.

29. héten voltunk 4 D UH-on, ahol azt becsülték, hogy 40. héten átlagos növekedés mellett 3500 g lesz a babám. És a dokim is azt mondta az utolsó héten, hogy átlagos babára számolunk, 3300-3500 g körül. Nem szedtem vitamint...

Erre 39+6 héten megszületett a kislányom 4200 g-mal :)


Szóval passz...ezt senki nem tudja még hozzávetőlegesen sem megmondani...

2013. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25 heti 4d ultrahang szerint 860 gramm-ra tippelték, majd 2 nap múlva a sima ultrahangon 710 grammot sejtettek. Nem tudom mi lehet a valós. 32hkm
2013. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!