Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Melyik légzésfigyelőt vennétek...

Melyik légzésfigyelőt vennétek? A "hagyományos" AngelCare-t, vagy Snuza-t (link lenn)? Miért?

Figyelt kérdés

[link]

Tapasztalatokat is szívesen veszek.



2013. okt. 16. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

ez van: [link]

a légzésfigyelőjét már nem használjuk, mert nagyobb ... nézd meg az árakat is


pelusra csiptetni talán macerásabb a másikat

2013. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért gondolkozom a másikon, mert mi van, ha a gyerek csak éjjel alszik az ágyában? Nappal a miénkben, babakocsiban, pihenőszékben, hintában stb.
2013. okt. 16. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
a belinkeltnek valóban az az előnye, hogy mobil ... ne pánikolj már előre, felesleges dolog a légzésfigyelő (mondom én, aki éjjel is félóránként felkeltem meghallgatni, hogy lélegeznek-e még a gyerekeim, férfi létemre :)))
2013. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő van, először a snuzat vettük meg, mert mobil és tényleg bárhol használható, viszont mivel a kisfiam csak hason tudott aludni, ezért egész nap rajta hagytam mert féltem, így viszont macerás volt (nem azért mert neki kényelmetlenül lett volna). Vaterán vettem babysense légzésfigyelőt, normál, matrac alá tehetőt. De nem bántam meg a mmásikat sem, mert pl ha elutaztunk vittem a kicsit.
2013. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt mind a kettő. Az hagyományos nagyon jó, ha kiságyban alszik, kezdetben ezt használtuk. Mivel rossz alvó, és mert nekünk így nagyon jó volt, átkerült hozzánk a szülői ágyba. Ekkor vettük meg a Snuza Go-t. (Szerintem ez bőven elég, valamivel olcsóbb. A Hero azt hiszem valamilyen impulzust ad, ha a baba nem vesz levegőt, szerintem ez nem szükséges funkció). De a Snuza nem jó a babakocsiba, és az autóba, mert rázkódik, és az jelet ad le akkor is, ha a baba esetleg nem lélegzik. A másik hátránya valóban a hason alvás (a kislányom a hátán szeret aludni, ez nem volt gond), de amikor már ügyesen tudott a kezével fogni, bizony volt, hogy kihúzta a pelusból (nyáron , amikor nagyon meleg volt, és nem volt felöltöztetve), és macerás volt megvárni míg elalszik ,és újra üzembe helyezni a készüléket. A másik hátránya szerintem az a műagyag pöcök, ami a Snuza készüléket a pelushoz rögzíti, az a baba hasbőrét könnyen irritálhatja. Mi a Snuzát úgy 7 hónapos koráig tudtuk használni, attól kezdve nem monitoroztuk.
2013. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk csak Snuza volt, mert a babám mindenhol aludt, csak a kiságyában nem. Nagyon elégedett voltam vele, teljesen megbízhatóan működött, és egyáltalán nem volt kényelmetlen a babának, hason fekve sem. Egyszer-kétszer már nagyobb babaként előfordult, hogy sikerült lepiszkálnia magáról, persze olyankor riasztott, de ez inkább akkor fordult elő, amikor apa tette rá (rosszul) a légzésfigyelőt :)
2013. okt. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!