Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek jó ez a szőnyeg...

Szerintetek jó ez a szőnyeg babszobába/gyerekszobába? (link! )

Figyelt kérdés

[link]

Rövidszőrű szőnyeget szerettem volna, mert úgy gondolom, az lehet alkalmas arra, hogy játszon rajta a gyerek (nem olyan egyenetlen a felület), de megfelelő színben és méretben nem találok. Ez ilyen hosszabbszőrű, de NEM FOSZLIK.

Lehet, hogy idióta kérdés, de nem tudom eldönteni, hogy jó-e...


2013. aug. 31. 17:44
 1/7 A kérdező kommentje:

Ez a B verzió:

[link]

Ez olyan rövidebb szőrű, de kevésbé tetszik.(nem tudom miért)

Egyébként eddig sárga-barna a szoba. Most kisfiú születik bele, de ki tudja a kistestvér, lehet, hogy lány lesz majd...

2013. aug. 31. 17:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Én elsősorban azt nézném meg mielőtt szőnyeget veszek a gyerekszobába, hogy vízzel tisztítható e, házilag tisztítható e, amit elsőre linkeltél szép szőnyeg, de hogy tisztítani tiszta macera ha a kakaó, büfi, kaki, pisi stb. rá folyik az is biztos. A második jobbnak tűnik.
2013. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok, még annyi, hogy mi úgy oldottuk meg, hogy varrtam egy hatalmas játszószőnyeget ami ha bepiszkolódik bedobható a mosógépbe és hamar meg szárad. Ez a megoldás nálunk mondjuk jó volt mert nem hideg a föld, de ha nálatok hideg akkor kevés lehet. Ha az első mellett döntötök akkor is érdemes szerintem egy pléddel letakarni és azzal védeni a szőnyeget.
2013. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Parketta van, hideg nincs, mert emeleten vagyunk. De varrni sajnos nem tudok.
2013. aug. 31. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekunk a lakasban mindenhol ugymond hosszu "szoros" szonyegek vannak,a gyerekszoba kivetelevel.Az a gond a szorossel,hogy az apro jatekok eltunnek benne.Ha kihozza a nappaaliba a jatekokat a playmobil kiegeszitok,lego darabkak elvesznek benne,de meg a kisautok is alkalmankent.Eleg kellemetlen utana ralepni:D Megtalalni pedig tenyleg csak negykezlab tapogatva lehet oket.

Szerintem inkabb sima szonyeget vegyel a gyerekszobaba,abbol is van puha,vastag.

2013. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
nekunk nincs szonyeg a gyerekek szobajaban, de vegig szines habtapi van lerakva, azon jatszik a nagy:-) igy is sokat kell tisztogatni, ha szonyeg lenne tuti idegrohamot kapnek!:-)
2013. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hosszú szőrűvel szerintem még az is gond lehet, hogy a játék pl. autó kerék bele csavarodik és aztán vághatjátok le a hosszú szőrt, hogy kiszabadítsátok a játékot. Nem is lehet rajta gurítani a játékot, vagy építeni sem igen lehet mert össze dől azonnal az építmény.
2013. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!