Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol lehet kapni új, masszív,...

Hol lehet kapni új, masszív, felnyitható ágyneműtartós, hosszabbítható (gyerek/ifjúsági) heverőt?

Figyelt kérdés
Valami olyat keresek, mint a régi, két párnával hosszabbítható "Gabi" heverők voltak, csak nem retró bútorlapból. Uniszex, nem mesedíszeset, lehetőleg rendes fából, ami bírja, ha 30-40 kilóig néha ugrálnak rajta. 80-90 széleset, kb. 140-180/200 hosszút. Lehet matracos vagy kárpitos is.
2013. nov. 5. 10:39
 1/3 gungasam ***** válasza:
Szerintem a neten találsz olyan céget amelyik az olcsó fenyőből készült ágykereteket is elkészíti a megrendelő által igényelt méretben. Nos, az ilyen bútorasztalosokkal lehet tárgyalni, kevés felárért teljesítik az egyedi kívánságokat, applikálják elképzeléseid egy meglévő modelljükbe.
2013. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legalább megyét írhattál volna. Mert így hiába mondom, hogy Pécsen, a Zsolnay Vilmos úton remek heverők vannak, kellemes árfekvésben, ha te megy Nyíregyházán laksz. Vágod?
2013. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen nem vagyok biztos benne, de ma a budaörsi KIKA-ban mintha ilyet láttam volna. Ugyanitt (Budaörsön) kérésre készítenek ilyet a helyi bútorgyártó vállalkozók. Nem is drágán.
2013. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!