Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor jelenik meg a Licia...

Mikor jelenik meg a Licia Troisi Sárkánylány 4?

Figyelt kérdés

#könyv #Sárkánylány #gyerek és ifjusági könyv
2012. ápr. 19. 14:25
 1/5 Vida ***** válasza:
hú bocsi nemtudok sajna hasznos választ adni de én is várom már! :/ egyébként fura mert eredetileg trilógia lett volna de nekem nem úgy tűnik mintha már befejezte volna :)
2012. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Asszem összesen 5 kötetes a könyvsorozat, tehát még a negyediken kívül még van 1, de azok még nincsenek lefordítva, de olaszul már megjelentek
2012. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
tudtommal 6 részes a könyv, és szerintem majd valamikor ebben az évben, vagy jövőre fogják lefordítani, ugyanis tavaly decemberben fordították le egy másik művét (Égvilág 3), azelőtt pedig egy másikat (Égvilág 2), szóval szerintem ezért "késik" annyit... de egyébként olaszul már fent van a neten, és én is várom...
2013. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Már megjelent :)
2017. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudom, hogy azért, mert ezt a válszt 5 évvel később írtam, bocsi!
2017. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!