Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Fisher price macis, projektoro...

Fisher price macis, projektoros zenélő körforgónak hallani a motor hangját! Ez normális?

Figyelt kérdés
Használtan vettem,kifigástalanul müködik,ezt leszámítva!
2013. nov. 6. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz, nekünk nem ennyire márkás, de szintén hallani a motorhangját :)) Én csak nevettem rajta, hogy ott fog börrögni, a gyereknek szerintem tök mindegy lesz :)
2013. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sziszi1118 ***** válasza:
Igen,tényleg hangos a motor. Mi újonnan vettük a kislányomnak, miután a Chicco zenélő körforgójában a projektor rész elromlott (nem mozgott a kivetített kép), de nagyon nem szerettem a búgása miatt és azért, mert túl gyorsan kikapcsolt. Valamint a kislányomat nem igazán érdekelte, de lehet azért is, mert a chicco-t szokta meg és inkább ezt használtuk továbbra is, noha a projektorral nem is volt minden oké. Ami pedig fontos, egyáltalán nem hallani a motor hangját.
2013. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!