Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hónapos terhesség alatt...

1 hónapos terhesség alatt normális ha szúró érzésünk van alulról meg mintha húznák szét? Nem tom kifejezni ezt az érzést de ma kezdődött és félek.

Figyelt kérdés

És ha méhen kívüli a terhesség az hogy mint derül ki? olvastam hogy menstruáció elmarad és az utána következő napokon vérzés jelentkezik? az előtt nem lehet meg tudni ?

Félek azért van ez a enyhe fájdalom mert méhen kívül van.


2013. nov. 5. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nyúlnak a szalagok illetve a tested emlékezik még, hogy menstruálnia kellene (most kellene megjönnie nem olyan 4-5 hetes vagy gondolom) Bár nekem nem volt méhen kívülim, de az szerintem az elején nem okoz görcsöt mire meg bajt okozhatna (7-8. hét) már látott doki. Ha nincs vérzésed nem elviselhetetlen a fájdalom akkor nem hiszem, hogy gond lenne. Az az igazság, hogy ilyen kicsi terhességet még nem biztos, hogy látnak (se méhen kívül vagy belül) ha nagyon aggódsz akkor a 6. hét környékén el tudsz menni, nem biztos, hogy lesz szívhang de a petezsák már látszódni fog. Addig meg nyugi.
2013. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezek a szalagok általában is ilyenkor kezdhet nyúlni vagy előbb is lehet mert ismerősöm 3 hetes ős szerinte terhes és ő is mondta hogy fáj neki. Lehetséges ez?
2013. nov. 5. 22:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, és ez a szalag nyúlás 3 hetesen is lehetséges ismerősöm is mondta hogy fáj neki úgy mint nekem lehetséges ez ? vagy ez mikortól kezd?
2013. nov. 5. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sajnos volt méhen kívüli terhességem. 5. héten voltam orvosnál, de akkor még semmit nem látott. Semmilyen tünete nem volt, csak valahogy nem éreztem babát várok. 2 hét múlva kellett volna visszamennem, de pont előtte nap, vagyis már a 7. héten jött a baj. Iszonyatos fájdalmak, mintha szét tépnének odabenn, és barna vérzés. Pár óra múlva már a műtőben voltam. Előtte semmilyen vérzésem nem volt, és nem fájt semmin. Első terhességemnél éreztem nyilalgatásokat, illetve ha nem sokat pihentem keményedett a hasam és az is enyhébb fájdalommal járt. Most úgy néz ki megint terhes vagyok, sokat szúr a petefészkemnél, fajdogál
2013. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a várandósság alatt elég gyakran sajog a has, a petefészek környékén, ágyéknál van húzódó, szúró fájdalom - ilyenkor nyúlnak a méhszalagok (egy-egy erősebb sajgásos időszak után nő a pocak - legalábbis én így tapasztaltam)

aztán a méhe is dolgozik az ember lányának, ez is "érezhető"

a méhen kívüli terhességet a nőgyógyásznak kell vizsgálnia ultrahanggal, azért az orvost érdemes felkeresni korán - azaz a mensi kimaradása után pár nappal... az orvosnak ez az egyik fő dolga, hogy vizsgálja, hol helyezkedik el az embrió...

2013. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sajnos volt méhen kívüli terhességem. 5. héten voltam orvosnál, de akkor még semmit nem látott. Semmilyen tünete nem volt, csak valahogy nem éreztem babát várok. 2 hét múlva kellett volna visszamennem, de pont előtte nap, vagyis már a 7. héten jött a baj. Iszonyatos fájdalmak, mintha szét tépnének odabenn, és barna vérzés. Pár óra múlva már a műtőben voltam. Előtte semmilyen vérzésem nem volt, és nem fájt semmin. Első terhességemnél éreztem nyilalgatásokat, illetve ha nem sokat pihentem keményedett a hasam és az is enyhébb fájdalommal járt. Most úgy néz ki megint terhes vagyok, sokat szúr a petefészkemnél, fájdogál a hasam alja, olyan mintha felfáztam volna. Magnéziumot kezdtem el szedni, az sokat segített illetve segít. Reménykedem benne, hogy nem méhen kívüli terhességem van megint. Mindenképpen menj orvoshoz, reméljük jó helyen meglátja a petezsákot!
2013. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Volt már egy elvetélésem 1 éve és nagyon félek mindentől 7 hetesen ment el nekem is de semmire nem emlékszem már, de még most is fáj :( sztm holnap elmegyek azért inkább nem veszítek semmit.
2013. nov. 5. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!