Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Másfél éves kislányomnak...

Pandus76 kérdése:

Másfél éves kislányomnak ugráló lovacskát szeretnék Karácsonyra. Szerintetek melyik jobb? A noname póni ugráló vagy az eredeti Rody? Akinek van írna véleményt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudja mindkettő.
2013. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk egy Rody van, igaz a bolhapiacról egy ezresért, de még én is rá szoktam ülni, pedig több, mint 80 kg vagyok. A noname-ről nem tudok nyilatkozni, de láttam pár nagyon rondát is.
2013. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Látott már olyat valahol? rá lett ültetve? Csak azért kérdezem mert kislányom mikor meglátta hogy ugrál rajta egy kisfiú vele iszonyatosan fél tőle sír ha meglátja, barátnőm kisfia szintén fél tőle. Csak jó tanácsként írom hogy valahol előtte mutassatok olyat neki nehogy feleslegesen vegyétek meg.
2013. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekünk noname van,jól bírja a strapát,a lányom 1,5 évesen kapta 3 éves koráig használta.Azóta (2éve el van téve),most a kistesónak vesszük majd elő,ha elmegyünk anyóshoz.
2013. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

a miénk ilyen. A második gyerek nyúzza, és még mindig tökéletes állapotban van. Ez a Rody nekem elég furán néz ki :D

2013. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyunk,nekünk is olyan van mint az 5-ös válaszolónak
2013. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan van,mint a 4es hsz-nak,csak más a szine

Hidd el,hogy tökéletesen megfelel és ugyan azt tudja mint a másik...

2013. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem engedett le senkinek a noname? Csak azért érdeklődöm, mert ilyen véleményeket hallottam róla, hogy leenged.

2013. nov. 17. 14:01
 9/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,nem engedett le
2013. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7es vok. miénk sem engedett le!
2013. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!