Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire vennék furcsán, hogy...

Mennyire vennék furcsán, hogy ha a párod ragaszkodna ahhoz, hogy lecseréljétek a régebbi autódat a baba jövetele miatt?

Figyelt kérdés

Van egy régi kis kocsim. Viszonylag sokat használom. Imádom, úgy ahogy van. De sajnos egyáltalán nem biztonságos (értelem szerűen sem légzsák, sem isofix). Párom szeretné, hogy legyen egy újabb, biztonságosabb autóm.


Mennyire érdekelne mások véleménye, ha úgy kapnád ajándékba a párodtól a baba miatt?


2013. szept. 12. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelne mások véleménye. Ahogy te is írod nem biztonságos a mostani autód én csak örülnék neki és persze meghallgatnám mások véleményét is de nem foglalkoznék vele.

A biztonság a legfontosabb.

Amugy mi is lecseréltük a kocsinkat egy kombira és fiatalabbra.

2013. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 petera6 ***** válasza:
Abszolút nem érdekel mások véleménye egy ilyen témában. Mi mindketten lecseréltük az autóinkat a babára hivatkozva (de azért bevallom, egyikünk sem sírja el magát a csere miatt, szeretjük a járműveket) :) Amúgy nálunk senki nem szólt semmit az ismeretségi körben.
2013. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, hogy a párom ilyen gondoskodó! A biztonság a legfontosabb! Miért, kinek nem tetszik??? Szerintem tök jó, hogy megteheti, hogy vegyetek másik autót! A légzsák meg nagyon jó, de ha az anyós ülésre teszed a babát a hordozóba, akkor ott ki kell kapcsolni a légzsákot. Sajnos nem mindegyik autónál lehet kikapcsolni:-(

Gratulálok a babához!:-)

2013. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!