Hálószobába utazóágy?

Figyelt kérdés
Lesz a babának külön szobája(pont a miénk mellett)Úgy gondoltam,hogy jó lesz így.de ahogy telik az idő gondoltam rá,hogy a hálóba is kellene neki valami kis alvó alkalmatosság.szerintetek az utazóágy vagy mózes lenne a jobb?azért gondoltam utazóágyra mert azt ugye később is használjuk(persze olyan ami állitható fekvőfelületű)vagy pedig "hagyomáyos" fa járóka(később annak is hasznát vennénk.
2013. dec. 8. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az utazóágy. Sok előnye lehet. Ha nagyobb, ki tud mászni belőle, mert szinte mindegyiken van oldalt kicipzározható rész. Elég masszívak is. És nem utolsó sorban utazásnál is tudjátok vinni, mert kicsire össze lehet csukni.
2013. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jó az utazó ágy is, de én most még ugy tervezem hogy az elsö napokban, vagy ameddig ugy látom jónak a babkocsi mózes részében fog aludni mellettünk. Ráadásul ringatható a mózes rész. Aztán majd elválik gyakorlatban mi a jó. Nálunk messzebb lesz a szobája ezért az elsö pár nhétben szerintem a mi szobánkban lesz. AZtán persze ember tervez Isten végez majd kiderül mi hogy lesz jó.
2013. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.nekük is van mózes a babakocsihoz és ringatható is.:)lehet nem veszünk semmit,majd ha itt lesz akkor kialakul a rendszer.:)
2013. dec. 8. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!