Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazóágyba milyen matracot...

Utazóágyba milyen matracot vegyek?

Figyelt kérdés

14 hónapos kisfiam hason szeret aludni, úgy, hogy jól begyűri maga alá a lábait, feneke az égnek. Az utazóágyban alkalmanként ez viszont elég kényelmetlen, mert maga alá gyűri szinte az utazóágy alját. Ezért gondoltam, hogy veszek bele egy összehajtogatható matracot. Mindegy, hogy az milyen? Vagy azokból is van keményebb, puhább, stb.?

Itthon kókuszmatrac keménységet szokott meg.



2013. aug. 20. 22:19
 1/2 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nem igazán kell szerintem az utazóágyba külön matrac,én legalábbis mindhárom gyermekemnél csak plédet raktam a betétre.
2013. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi sem vettünk külön matracot az utazóágyba. Fogtam egy jó puha vastag takarót és azt raktam rá, a széleit jól betürögettem az ágy "matraca" alá, majd arra raktam lepedőt. Nekünk bevállt, 2 hétig így aludt Balcsin.

4hós kisfiú anyukája

2013. aug. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!