Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti két kisgyerekkel elköltözné...

Ti két kisgyerekkel elköltöznétek két szobás lakásba (kb 55 nm)? Vagy feltétlenül fontos a 3 szoba?

Figyelt kérdés
Tudom, ez sok mindenen múlik, de mégis kiváncsi vagyok a véleményetekre
2013. dec. 21. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Még a 3 szoba is kevés 2 gyerekhez, nem hogy 2.
2013. dec. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
3 kicsivel vagyunk ekkorában, ráadásul egybenyìlò szobák. Én már csak akkor megyek innen, ha min. 4 szobànk lesz de inkább 5. Néha nagyon gáz, hogy mindenki zavar mindenkit. Pl. Este apjuk filmet nézne, az egyik gyerek álmos, a másik nagyon nem, dolgoznék, stb. Ahogy nőnek meg öregszünk ez csak romlani fog. Tehàt inkább a 3 szobàt választanám, persze ez attól is függ, nálatok ki mennyire igényli a magányt.
2013. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekkel, 2 szoba jó ha van, egy a gyerekeknek, egy a szülőknek, de mégjobb a 3 szoba és akkor a gyerkőcök mehetnek külön.

Mi 3 gyerekkel vagyunk 3 szoba + nappalis házban, a fiúk egy szobában vannak, de ha szeretnének tudunk nekik kialakítani még egy szobát. Egyelőre jó így, de még "csak" 6 éves a legnagyobb.

2013. dec. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi 1 gyerekkel lakunk 66 m2-es amerikai konyhas lakasban,de nekem ez is szuk,pedig sajat szobaja van.Szeretem a szabad teret.Addig nem is lesz masodik gyerek amig nem veszunk nagyobb lakast/hazat.Nekem 2 gyerekhez az idealis a 3 haloszoba+tagas nappali lenne.
2013. dec. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen, én is nagyjából erre jutottam. Ki lehet bírni 2 szobával, de sokkal jobb a 3.Csak hát azok jóval drágábbak, pláne ha téglát keresek. Azon is agyaltam, hogy jó lenne egy két szobás, ahol az egyik szoba jó nagy és mondjuk ott leválasztok egy kis részt, ezáltal 3 szoba lenne. Vagy várok és gyűjtögetek, míg lesz pénzem nagyobbra... Csak az albérleti díjat már nagyon unom
2013. dec. 21. 02:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy ötlet. Ha most tudsz kisebbett venni, és azt jò áron kiadni, akkor tudtok nagyobbat bérelni kb ugyanannyiért. Én legalábbis ezt tervezem, mert olyat, amilyet szeretnék / kellene nem hiszem, hogy valaha tudnánk venni.
2013. dec. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan elosztású 55nm, ahova költöznék 2 kicsivel. De persze mnden igényszint kérdése. Mostanában volt egy kérdés itt, amiben az anyuka 100nm-re nem akart második gyereket szülni.
2013. dec. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne?

Barátnőmék 3-an voltak testvérek, 55nm-es lakásban nőtt fel, semmiben nem szenvedett hátrányt.


Persze, ha különneműek a gyerekek, akkor később jobb, ha van külön szobájuk, de nagyon sok ember ezt nem engedheti meg magának, mégis harmonikusan élnek együtt.

Aki nem szülne gyereket X nm alatt, azt én nagyon anyagiasnak tartom. Nem ez az élet értelme.

2013. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én minimum 3 szobásba mennék így.
2013. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Kisgyerekeknél szerintem még elég, ha jó az elosztása a lakásnak akkor kialakítható egy gyerekszoba és egy nappali-háló. (Akár hálófülke a nagyobb szobából.) És ha nőnek lehet nézni nagyobb lakást, és addig is a sajátotokban vagytok. Nem kell rögtön a végleges lakásba menni, lehet lépcsőzetesen is haladni :)
2013. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!