Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti két kisgyerekkel elköltözné...

Ti két kisgyerekkel elköltöznétek két szobás lakásba (kb 55 nm)? Vagy feltétlenül fontos a 3 szoba?

Figyelt kérdés
Tudom, ez sok mindenen múlik, de mégis kiváncsi vagyok a véleményetekre
2013. dec. 21. 00:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55 nm nem kicsi. Én is ilyenben nőttem fel panelben. Esetleg idővel az egyik szobából tudsz csinálni két félszobát gipszkartonnal és akkor ahogy nőnek a gyerekek, mindkettőnek lesz saját kuckója.
2014. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az 55 nm nem sok. Nem is a szobák száma a lényeges szerintem, hanem az elosztás meg az élettér. Mi most várjuk a harmadik babát, és 1,5 szobás házunk van - igaz, az alapterülete viszonylag nagy, 76 nm. Viszont van egy "lakókonyhánk", azaz egy kb 20 nm-es helységünk, ahol élünk, a szobába csak aludni járunk (mi együtt alszunk mindannyian), a félszoba meg elvileg a gyerekszoba, ami annyiba kb ki is merül, hogy ott vannak a nagyobbik gyerek ruhái meg a játékok, könyvek.


Meg életvitel kérdése is - mert egy nagyváros közepén nyilván nagyobb alapterület szükséges, mint egy tanyán, ahol tavasztól őszig lényegében csak főzni meg aludni megy be az ember a házba.

2014. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi is 55 nm-en vagyunk, eredendoen 2 szobas, de kulon konyhas volt. Mi atalakitottuk amerikai konyhassa es a regi konyhabol lett a gyerekszoba. Most jon a masodik, de oszinten szolva igy is felek elegge, en is, ferjem is nagy lakasban nottunk fel, megszoktuk a nagy tereket. Amug ketten voltunk, csak munka utan jottunk haza teljesen jol elvolltunk (2 ennel kisebb lakasban is laktunk mar elotte es nagyon szerettem), de amiota itthon vagyok non-stop (2 eve az elso fiammal) bevallom total agyamra megy, hogy nem ferunk el, centizunk mindenen, elont mindent a jatek, egymas nyakaban vagyunk ejjel-nappal...

Van aki meg a kis zugokat szereti, mert ugy nott fel, nekik nem ekkora problema, sot...

Mi nagyon szeretnenk elkoltozni, fedezet is lenne, de annyi helyen laktunk mar, most csak olyanba mennek, ahonnan nem kell tovabballni meg egy gyerek eseten majd pl, ilyet meg nem talalunk (olyan kornyeken, ahova szeretnenk koltozni).

2014. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mi a fene ***** válasza:
2.5 szobásra nem futja ?Nézzetek szét olcsóbb környéken.egyébként mig kicsik elég a 2 szoba, ha meg dolgoztok, ovi bölcsi, alig vagytok otthon.
2014. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!