Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen játékokat vettetek a...

Milyen játékokat vettetek a fiatoknak?

Figyelt kérdés
Itt olyasmire gondolok, hogy milyen játékokat akartatok, nagyon, mert az a fiús lét elengedhetetlen kelléke, és nem azért mert a férjetek, vagy épp ti arra vágytatok nagyon gyerekként. Én például a kisautókat, a cowboy felszerelést és a kalóz cuccot tartom fiúsnak, és majd ezeket biztos megveszem, de érdekel, hogy ez kinél mit takar. A férjem szerint a focilabda elengedhetetlen egy kisfiú játékai közül.
2014. jan. 18. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is a focilabda a menő most.

Kisautók, sínek, építőkocka, aztán még ami inkább számunkra, de a gyerek is imádja, Ki nevet a végén társasjáték.

2014. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó, de aranyos kérdés!

:))


Nekünk lányunk van, de a férjemmel egyetértünk abban, hogy a fiúknak muszáj rendelkezniük egy olyan játszóasztallal, amin megy egy kisvonat, és van rajta állomás, meg híd, meg minden. :) Nem tudom, hogy mi ennek a neve. :))

2014. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Autopalyak;vonat sinnel;taviranyitos auto,motor,helikopter;szerelo vagy barkacs keszlet;rengeteg kisauto;lego es epito kockak;playmobil varak katonakkal,kalozhajo kalozokkal;amikor kisebb volt mindenfele playmobil traktor,darus,emelos stb jarganyok tetszettek neki.Most mar nagyobb,nagy kedvencek a Nerf puskak,tarsasjatekok,playstation,psp.

Ezeket egyebkent nem en szerettem volna,hanem a fiam.En csak arra figyeltem,hogy minnel kreativabb legyen a jatek,minnel tobb kiegeszitovel.

Mi egyebkent valahogy mindig tulzasba vittuk a jatek vasarlast,egy jatek boltot konnyen megtolthetnenk:D

2014. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Focilabda, lego, kisautó.
2014. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
focilabda v bármit, csak videó játékot ne, mert az szenvedély betegséget okozhat (saját tapasztalat).
2014. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!